Silvestr 10x jinak aneb Kde zažijete nejlepší večírek všech dob a protančíte den i noc?

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 28. 12. 2017 • Přečteno 7911x

Papírové čepičky, konfety, frkačky, koriandoly… Učiňte z oslav příchodu nového roku skvělý zážitek, který dokonale podpoří pocit, že je konec roku opravdu výjimečný…

Vyberte si z našich zájezdů do HamburkuZobrazit zájezdy

Víte, že...

V Irsku klepou při oslavách silvestra a Nového roku chlebem na stěny a dveře, aby tak zahnali a vyplašili zlé duchy.

Silvestr. Den, který dělá definitivní tečku za rokem uplynulým a na scénu uvádí rok nový. Pro někoho běžných dvacet čtyři hodin, pro jiného skvělá příležitost k oslavě. Pokud se příchod nového roku zatím slavit nechystáte, pak byste to určitě měli změnit. Proč? Protože by byla škoda nevyměnit nudný večer u „zábavných“ televizních estrád za bujarou noční jízdu v některé z nejlepších party destinací. Je zkrátka nejvyšší čas říct letošní silvestrovské zábavě své „ano“.  

Chcete-li zažít povedenou silvestrovskou veselici, vrhněte se rovnou po hlavě do pulzujícího života některého z hlavních měst zábavy. Na Londýn nebo New York ale můžete rovnou zapomenout. Nejlepším party městem byl zvolen Hamburk. Gratulujeme!

Hostelový rezervační systém – Hostelworld oslovil online přes 4 000 obyvatel 41 měst ve 27 zemích světa. Ti měli především pomoct zjistit, co rozhoduje o tom, kam v současnosti vyrážejí lidé večer za zábavou, tancem a hudbou. Ukázalo se, že největší roli hraje přátelskost místních, dobře řešená hromadná doprava a možnost seznámit se s novými lidmi. Neméně důležitý je i pocit bezpečí a cenová dostupnost.    

Za jednoznačným vítězstvím německého Hamburku stojí malé městské centrum, vstřícnost a otevřenost vůči turistům i kvalitní infrastruktura. Na paty Hamburku šlapala Kodaň, dlouhodobě považovaná za bezpečné místo k životu. Navíc veřejná doprava v dánském hlavním městě je pohodlná a efektivní. Jedinou vadou na kráse tak jsou místní poměrně vysoké ceny.

Vypřáhnout z otěží všedního dne můžete i v Berlíně, který se poslední den v roce promění v jeden z největších open-air večírků na světě. „Třetí“ Berlín se navíc pyšní i těmi nejlepšími hudebními kluby (např. Berghain, OHM aj.). Na „bramborové“ příčce se ocitl Dublin, proslulý divokým nočním životem. Tak ať pařba v Dublinu nebo kdekoli jinde na světě stojí (nejen) letos za to!

A která destinace bude ta vaše? Vyberte si klidně jen jednu. Víc jich stejně potřebovat nebudete.

  1. Hamburk
  2. Kodaň
  3. Berlín
  4. Dublin
  5. Amsterdam
  6. San Francisco
  7. Gothenburg
  8. Praha
  9. Varšava
  10. New York

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Německo (Hamburk)

Hamburská brána světa

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Hamburku

Zájezdy do Hamburku

Nejbližší volný zájezd odjíždí již 28. srpna

Dánsko (Kodaň)

Objevte půvaby Kodaně

Vyberte si jeden z našich 6 zájezdů do Kodaně

Zájezdy do Kodaně

Nejbližší volný zájezd odlétá již 22. srpna

Německo

Na každý pád Německo

Vyberte si jeden z našich 4 zájezdů do Německa

Zájezdy do Německa

Nejbližší volný zájezd již 9. srpna

Irsko (Dublin)

Poznejte hrdý Dublin

Vyberte si jeden z našich 9 zájezdů do Dublinu

Zájezdy do Dublinu

Nejbližší volný zájezd odlétá již 21. srpnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/silvestr-10x-jinak-aneb-kde-zazijete-nejlepsi-vecirek-vsech-dob-a-protancite-den-i-noc/Doporučujeme z celého světa

Nejnovější z celého světaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024