Jak si na maximum užít letošní Black Friday? Vsaďte na nákupy v evropských metropolích

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 3756x

Slevová mánie Black Friday neboli Černý pátek je tu! Už 25. listopadu!

15 zájezdů na téma: Nákupy Zobrazit zájezdy

Stojíte před skříní a nevíte, co na sebe? Že ještě nemáte ten správný kabát do zimních dnů? Je nejvyšší čas si naplánovat, čím svůj šatník letos osvěžíte. Romantická, sexy nebo dandy? Jednoduše vsaďte na výhodné nákupy v evropských metropolích a pořiďte si nějaký ultra cool kousek, ve kterém budete za hvězdu. Zn.: Slevová mánie jménem Black Friday je tu!

Taky se nemůžete dočkat, až po roce zase zaplujete mezi regály plné zlevněného zboží? A proč vlastně ne?! Během tohoto oblíbeného svátku všech shopaholiků totiž obchodníci srazí ceny zboží doslova na minimum. Už 25. listopadu!  

Zkuste se ale protentokrát vyvarovat ukvapeným nákupům a raději investujte do nadčasových kousků, které pak můžete snadno kombinovat s hot trendy sezony. A kam v Evropě za nákupy? 

Vezměte pár kamarádek a užijte si nakupování společněVezměte pár kamarádek a užijte si nakupování společně

Nákupy ve Vídni přitáhnou každou milovnici luxusního oblečení a doplňků za skvělé ceny. Pořádný nákup hodný Pretty Woman na Rodeo Drive si zkrátka užijete i v Evropě. Tak co takhle vsadit třeba na levné nákupy v Londýně? Nebo podlehnete nákupní horečce v Římě? Nejen že v italské metropoli dobře nakoupíte, ale ještě se můžete nechat inspirovat stylovými Italkami. A jelikož dobře oblečená žena je také voňavá žena, v Paříži potěšte své smysly vůní od legendární značky Fragonard, jež je opravdovou ikonou ve světě vůní.    

Milujete slevy tak jako my, ale na pátek už máte trochu jiný program? Nezoufejte! Na nákupy s námi můžete vyrážet po celý rok. Určitě si to společně užijeme...

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Zájezdy na nákupy

Zažijte nákupní horečku

Vyberte si jeden z našich 15 zájezdů na téma: Nákupy

Zájezdy

Nejbližší volný zájezd odlétá již 7. únoraURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/jak-si-na-maximum-uzit-letosni-black-friday-vsadte-na-nakupy-v-evropskych-metropolich/Doporučujeme z celého světa

Nejnovější z celého světaPřihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!

Katalog 2024