Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

letecky z Prahy

To nejkrásnější z Bali + LEMBONGSKÉ OSTROVY

Vladimíra Svitáková, průvodkyně

Nejlepší pocit, který znám, je spokojenost mých cestovatelů.

11 dní / 8 nocí20. 9. – 30. 9. 2019

Jediný termín v letošním roce

Teď zaplaťte jen 22 495 Kč a doplatek do 20. 8.

Letecky

Z Prahy

Ubytování

Hotel

Stravování

Snídaně

Skupina

Do 15 osob

Průvodce

Po celý zájezd

Jak bude

27 – 30 °C

Zájezd se jede již v počtu 8 osob

Dopřejte si nezapomenutelnou klidnou atmosféru indonéského ostrova Bali. Během zájezdu s fundovaným průvodcem navštívíte jedinečný chrámový komplex Besakih, kulturní centrum Ubud či vyhlášený Opičí prales a to vše v podhůří stále ještě činných sopek. Užijete si pláže i moře. Vychutnejte si s námi nádherné přírodní scenérie, rýžová pole, kráterová jezera, činné sopky a prožijte okouzlující hinduistické Bali!

Na co se můžete těšit

 • Jedinečná rýžová políčka v Gunung Kawi
 • Indonéské činné sopky
 • Výjimečný chrámový komplex Besakih
 • Umělecký Ubud
 • Unikátní Opičí prales
 • Balijské tance s originálními maskami
 • Azurové moře a nádherné pláže Lembongských ostrovů

Co vše zažijete: den po dni

1.DEN

Pátek 20. září: V odpoledních hodinách odlet z Prahy s jedním přestupem do Denpasaru.

2.DEN
Odpočiňte si na některý z překrásných pláží na Bali

Sobota 21. září: Po příletu do Denpasaru se ubytujeme na hotelu a odpočineme si po náročné cestě.

Přílet do jižní části Bali do města Denpasaru, které je správním střediskem celého ostrova a sídlem místní vlády. Objednaným transferem se společně přesuneme na hotel v oblasti Sanuru, kde se ubytujeme. Další program bude záviset na času příletu dle aktuálního letového řádu.

3.DEN
Hinduistický chrám Uluwatu Temple

Neděle 22. září: Po snídani vyrazíme prozkoumat legendární poloostrov na jihu Bali - Bukit. Cestou se zastavíme v hlavním městě a navštívíme největší plážové centrum ostrova.

Dnes navštívíme hlavní město Denpasar a jeho Balijské muzeum, Náměstí Puputan a pověstné trhy. Přejedeme do plážového centra Kuta, kde se projdeme centrem a budeme pozorovat místní surfaře.

Podvečer strávíme u chrámu Uluwatu z 11. století, který je postavený na 100 metrových útesech nad Indickým oceánem. Na pozadí této divoké scenérie nás čeká divadelní představení balijského tance Kecak, který již téměř sto let vypráví příběh Rámajány. 

4.DEN
Na Bali se nachází mnoho kávových plantáží

Pondělí 23. září: Dnes nás čeká cesta do Ubudu, kultovního místa celého ostrova. Cestou se zastavíme v Královském paláci Klungkung. Prohlédneme si hinduistický chrám Pura Goa Lawah s netopýří jeskyní a možná zahlédneme i nejvyšší horu ostrova Gunung Agung.

Ráno nás čeká cesta na východní pobřeží ostrova. Po cestě navštívíme legendární Královský palác Klungkung postavený v 17. století a zničený až za holandské okupace v roce 1908. V blízkosti paláce navštívíme památník rituální sebevraždy Puputan. Odtud pak budeme pokračovat k hinduistickému chrámu Pura Goa Lawah s netopýří jeskyní, která údajně vede až k nejvyšší hoře ostrova Gunung Agung, která se tyčí v nadmořské výšce 3 031 m.n.m.

Cestou do města Ubudu navštívíme kávové plantáže s možností ochutnávky cibetkové kávy. Možná nás zaujme i dílna na výrobu dřevěných sošek. 

Ubytujeme se v kultovním městě Ubudu.

5.DEN
Rýžová políčka typická pro ostrov Bali

Úterý 24. září: Dnes se budeme pohybovat v podhůří balijských sopek. Uvidíme stále činnou sopku Mt. Batur (1 717 m.n.m.), navštívíme největší balijský chrám Pura Besakih, který se skrývá v džungli pod nejvyšší horou ostrova Gunung Agung. Odpoledne navštívíme pralesní chrámy Gurung Kawi a vodní chrámy Tirta Empul.

Poté, co se nasnídáme, vyrazíme na celodenní výlet do centra ostrova. Nejdříve spatříme horu Mt. Batur, která se vyjímá nad stejnojmenným jezerem. Poté přejedeme mezi rýžovými políčky k největšímu hinduistickému chrámu ostrova Pura Besakih, který se ukrývá v džungli pod nejvyšší sopkou ostrova Gunung Agung. 

Odpoledne shlédneme rituální vodní očistu místních obyvatel v chrámu Tirta Empul. Den zakončíme procházkou mezi rýžovými políčky, která nás dovede až k pralesním chrámům s královskými hrobkami z 11. století Gunung Kawi. 

Večer bude následovat volný program v Ubudu. Ubytování v Ubudu.

6.DEN
Typickým obyvatelem okolí města Ubud jsou makakové

Středa 25. září: Den strávíme ve městě Ubud. Projdeme se Opičím lesem, nakoupíme si suvenýry, užijeme si balijskou masáž, ztratíme se v Královském paláci Puri Sarem a zasníme se u představení Balijských tanců.

Procházku starobylým městem Ubud začneme v Královském paláci Puri Sarem v centru města. Při nákupu suvenýrů se pomalu dostaneme až k Opičímu lesu, kterým budeme procházet za pozorování opic druhu makak jávský. Také zde navštívíme některé svaté chrámy. Líné odpoledne v uměleckém Ubudu strávíme třeba prohlídkou galerií, při balijské masáži nebo jen tak touláním asijskými uličkami.

Večer pak navštívíme představení Balijských tanců, které nám představí tradiční pojetí balijských legend. 

Ubytování v Ubudu.

7.DEN
Chrám Taman Ayun skrývá krásné jezírko a kouzelnou zahradu

Čtvrtek 26. září: Přesuneme se na sever ostrova. V centrální oblasti Bali navštívíme oblast jezer, královského chrámu Taman Ayun, jezerní hinduistický chrám Pura Ulun Danu. Projdeme se džunglí k vodopádům Munduk a vykoupeme se v termálních pramenech Banjar.

Průzkum severní oblasti Bali začneme u královského chrámu Taman Ayun ze 17. století. V horách se pak zastavíme u jezerního chrámu Ulun Dan, který je zasvěcený jezerním bohům. Kolem jezera Beratan, Buyan a Tamblingan se dostaneme až k v džungli ukrytému vodopádu Munduk. Při další zastávce se vykoupeme v termálních posvátných pramenech Banjar. 

Na závěr dne pak navštívíme jediný buddhistický chrám ostrova Brahma Ahava Vihara. 

Nocleh v oblasti města Lovina.

8.DEN
Překrásný mořský chrám Tanah Lot

Pátek 27. září: Přesuneme se opět na jih ostrova. V horách ještě navštívíme nejslavnější vodopád ostrova Gigit a jedinečný chrám ze 16. století Tanah Lot. Pozdní odpoledne strávíme koupáním v oblasti Sanuru.

Při dopoledním přesunu na jih ostrova se projdeme džunglí k nejslavnějšímu vodopádu Bali Gigitu. Na jižním pobřeží pak navštívíme nejfotogeničtější chrám ostrova Tanah Lot, který byl vystavěn na břehu oceánu již v 16. století. Vrátíme se do oblasti pobřežního Sanuru, kde se v podvečer ještě vykoupeme.

Večer ubytování v Sanuru.

9.DEN
Šnorchlování na Lembongských ostrovech

Sobota 28. září: Zajedeme si na celodenní fakultativní výlet na Lembongské ostrovy.

Po snídani se vypravíme lodí na hodinu a půl vzdálené Lembongské ostrovy (průvodkyně vybere na tento výlet předem cca 120 USD/osoba). Budeme si moci zvolit z několika různých aktivit. Prohlídka ostrova, šnorchlování, koupání nebo různé vodní outdoorové aktivity. Společně se pak sejdeme u obědového barbeque. Odpoledne se pak vrátíme zpět na pevninu.

Kdo se nebude chtít účastnit fakultativního výletu, může zůstat u moře a strávít den koupáním, projížďkou na kole, motorce či jinými aktivitami.

Nocleh v oblasti Sanuru.

10.DEN
V letovisku Sanur jsou překrásné pláže

Neděle 29. září: Tento den bude vyhrazen relaxaci u moře. Dle letového řádu transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

V závislosti na letovém řádu si užijeme poslední koupání a poté se přemíštíme objednaným transferem na letiště v Denpasaru a odletíme zpět do ČR.

 

11.DEN

Pondělí 30. září: Přílet do ČR dle letového řádu.Ozvěte seTento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji   Radmila Šopfová – přímá linka: 777 636 788

Co už máte v ceně?

 • letenka Praha – Denpasar – Praha včetně letištních tax (s 1 přestupem)
 • kabinové a odbavované zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel
 • transfery letiště – hotely – letiště
 • mikrobusy během pobytu
 • 8x ubytování v hotelu se snídaní
 • českého průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Co cena nezahrnuje?

 • cestovní pojištění
 • vstupné do památek
 • fakultativní výlet na Lembongské ostrovy
 • bakšišné
 • doporučené kapesné 400 USD
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 7 200 Kč

Kde budete ubytováni?

 • ubytování v tradičních příjemných hotýlcích

Jak je to s jídlem?

 • během dne i večera bude možnost stravování v restauracích či warungách (místní restaurace)

Podmínky pro přepravu zavazadel

 • Zavazadlo v ceně zájezdu – malé kabinové zavazadlo o hmotnosti do 7 kg a max. rozměrech 55 x 38 x 20 cm, včetně držadla, postranní kapsy a kol. Celkový součet rozměrů nesmí přesáhnout 114 cm (toto zavazadlo si lze vzít na palubu letadla)
 • Zavazadlo v ceně zájezdu – odbavované zavazadlo o hmotnosti do 30 kg (toto zavazadlo bude odbavené do úložného prostoru)
 • POZOR! Hmotnosti zavazadel nelze sčítat. Každý pasažér musí mít své vlastní zavazadlo do 30 kg
 • Co nesmí obsahovat kabinové zavazadlo

Cestovní pojištění zařídíme my. Vy si jen vyberete:

EASY

528 Kč

UNIVERSAL + STORNO

1 188 Kč


Důležité informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je možné vždy po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

U zájezdů do zahraničí je první a poslední den určen především k zajištění dopravy, transferů a ubytování. Program v tyto dny může být přizpůsoben letovým řádům a jiným okolnostem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek, a ty se mohou měnit.

Pasové a vízové povinnosti, zdravotní podmínky.

Nezávazně si rezervujte už dnes

Pojištění
Osoby

Kliknutím na tlačítko REZERVOVAT provedete nezávaznou rezervaci v souladu s našimi všeobecnými podmínkami.
Rezervaci vám zdarma podržíme 3 dny • Po objednání zájezdu vám zavoláme a zodpovíme vaše dotazy • Objednávku lze dokončit online ještě dnes


Cestujte s námi mazaně. Jsme cestovatelé – profíci.

ŽÁDNÁ MASOVKA

Průměrně 15 cestovatelů na jeden zájezd. Pro pohodovou atmosféru.

SKRYTÁ MÍSTA

Máme vlastní koncept. Poznáte i místa, o kterých se běžně nepíše.

NADŠENÍ PRŮVODCI

Chválí nám je všichni. Jsou to profíci, kteří v cizině žili a milují cestování.

MYSLÍME DOPŘEDU

Včas rezervujeme vstupenky a jsme připraveni na vše s předstihem.


68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!