Chcete definitivně opustit vody singles a užívat si života zadaných? Cestujte a seznamujte se

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 4970x

Jste stále single a myslíte si, že všichni ostatní mají v lásce větší štěstí než vy? Najděte si v roce 2017 víc času na cestování a potkejte tu pravou/toho pravého...

Vyberte si z našich 359 zájezdů Zobrazit zájezdy

Víte, že…

Třeba v Británii je cestování jedním z nejčastějších konverzačních témat na prvním rande? Přednost mu dává až 44 procent lidí. A čtvrtinu Britů naopak odrazuje, když jejich potenciální partner není zcestovalý.  

Jste stále single a myslíte si, že všichni ostatní mají v lásce větší štěstí než vy? Pak je nejvyšší čas to změnit! Nedávejte si letos předsevzetí, že se konečně naučíte francouzsky nebo se přihlásíte na lekce pilates. My vám nabízíme předsevzetí, kterého můžete dosáhnout, aniž byste byli neustále ve stresu. Potkejte svou lásku (nebo parťáka na cesty) o dovolené!  

Seznamování se během cestování totiž patří k novému trendu v namlouvání a milostném randění. A dnes už naštěstí ani ženy nemusejí sedět v koutě a čekat, až si je konečně najde pan Božský. Naopak to mohou být právě ony, kdo se aktivně podílejí na budování vztahu a kdo příliš plachého muže osloví jako první. 

Pokud vám online seznamky nahánějí husí kůži a oslovit někoho na ulici nebo v kavárně si netroufáte, zkuste sólo cestování. Podle studie Visa Global Travel Intentions z roku 2015 vzrostl počet sólo cestovatelů od roku 2013 až o 37 procent. 

Vyrazte v roce 2017 klidně i na sólo cesty. Doma vážně nikoho nepotkáte!Vyrazte v roce 2017 klidně i na sólo cesty. Doma vážně nikoho nepotkáte!

Cestování je totiž skvělý způsob, jak poznat potenciálního partnera a vytvořit si s ním hned na začátku vztahu jedinečné a nezapomenutelné vzpomínky. Spojit vás může vášeň pro cestování i zalíbení ve stejné destinaci či oblíbených aktivitách.  

I my jsme chtěli tento trend následovat a připravili jsme pro vás možnost sdílení pokojů na cestách. Takže pokud jste zrovna single a nevadí vám sdílet pokoj s jiným cestovatelem, stačí si vybrat tu svou srdcovou destinaci a vyrazit. A to, co by vás jinak stál příplatek za jednolůžkový pokoj, můžete utratit za dobré jídlo a pití. Možná o dovolené potkáte nového parťáka na cesty a možná lásku na celý život, kdo ví...

Zn.: Odvážným a připraveným štěstí přeje. Tak hodně štěstí a spoustu úžasných cestovatelských zážitků v roce 2017 přeje tým CK Radynacestu!

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Vyberte si jeden z našich 359 zájezdů

Zájezdy

Nejbližší volný zájezd již 7. červnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/chcete-definitivne-opustit-vody-singles-a-uzivat-si-zivota-zadanych-cestujte-a-seznamujte-se/Doporučujeme z celého světa

Nejnovější z celého světaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024