Chybí vám léto? Odjeďte za exotikou do Bangkoku – TOP turistické destinace světa

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 22. 1. 2017 • Přečteno 4406x

Nejnavštěvovanější turistickou destinací světa pro rok 2016 se stal thajský Bangkok. Vyrazte s námi za dobrým a levným jídlem, exotickými zvířaty a usměvavými lidmi

Vyberte si z našich zájezdů do BangkokuZobrazit zájezdy

Víte, že...

Bangkok má slušnou sbírku zákonů postrádajících logiku. Např.: Opustit dům bez spodního prádla se pokládá za trestný čin. Tak pro příště bacha, v čem budete odcházet z hotelu! 

S klidem zapomeňte na Londýn, který po několik let opanoval první místo mezi nejnavštěvovanějšími turistickými destinacemi světa. Bangkok už mu konečně přestal dýchat na záda a letos to britské metropoli pořádně natřel. Ukázal to tzv. Global Destination Cities Index, žebříček, který každoročně vydává společnost MasterCard.

Společnost MasterCard dlouhodobě sleduje počet mezinárodních návštěvníků, kteří ve světových městech přenocují, a zjišťuje, kam to v daném roce táhlo turisty nejvíce. Letos se všichni dobrodruzi a cestovatelé nejčastěji vydávali na dovolenou do Thajska.  

Thajsko je snadné si zamilovat pro jeho krásné pláže, opravdu pikantní jídla, tradiční masáže i vysoké teploty. V samotném Bangkoku vás zaručeně dostane prohlídka areálu královského paláce, jenž byl až do roku 1946 sídlem thajské královské rodiny.

Thajský Bangkok, místními obyvateli nazývaný také jako Město andělů, letos trumfl i taková turistická esa, jakými jsou Londýn, Paříž nebo třeba Dubaj. Do konce roku přivítá 21,47 milionů přenocujících návštěvníků.

A aby té Asie nebylo málo, neustále rostoucím počtem mezinárodních turistů se za poslední roky může pochlubit také Ósaka, třetí největší město v Japonsku. Titul „Největší skokan roku“ si vysloužila Dubaj, jež obsadila medailové 3. místo. Tak na co ještě čekáte? Poznejte kouzlo exotických poznávacích zájezdů do Thajska a vydejte se s námi nasát autentickou asijskou atmosféru!         

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Thajsko (Bangkok)

Thajský poklad Bangkok

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Bangkoku

Zájezdy do Bangkoku

Nejbližší volný zájezd odlétá již 16. listopaduURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/chybi-vam-leto-odjedte-za-exotikou-do-bangkoku-top-turisticke-destinace-sveta/Doporučujeme z Thajska

Nejnovější z ThajskaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024