Hlavní město letní zábavy? Paříž! Pouť v Tuilerijských zahradách baví všechny generace...

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 3589x

Tuilerijské zahrady letos již po třicáté hostí parádní pouť, jednu z největších událostí letní Paříže!

Vyberte si z našich 34 zájezdů do PařížeZobrazit zájezdy

Tip pro vás…

Ve dnech 14.–15. srpna se Tuilerijskými zahradami rozezní tóny francouzského cikánského jazzu. Muzikanti tentokrát přijdou vzdát hold fantastickým hudebníkům, jako je slavný rumunský houslista žijící ve Francii, Florin Niculescu, nebo byl jazzový houslista Stéphane Grappelli. Zažijte cikánský temperament na vlastní kůži!   

Kolik úžasných věcí se dá dělat v letní Paříži a jak zábavný může být den prožitý v jedné z nejstarších veřejných zahrad v metropoli? Vyzkoušejte sami! Letos již po třicáté hostí Tuilerijské zahrady jednu z největších událostí roku – parádní pouť

Když se chcete jít bavit, je úplně jedno, kolik vám je let. Vystřelte si růži z papíru, vejděte do strašidelného hradu, svezte se na řetízkáči,... Tuilerijské zahrady vás vrátí zpátky do dětských let. 

Do dobré nálady vás zaručeně dostane na 80 atrakcí (včetně 20 kolotočů). Nechybí autíčka, i když musíme varovat tatínky, že do autíčka se skutečně vejdou jen jejich děti, obří řetízkáč, vlak duchů, zrcadlový sál, 1900 dřevěných koňů z historických kolotočů, dovednostní hry,…

V Tuilerijských zahradách je docela jedno, jestli přijdete v páru, s rodinou nebo s přáteli, zabaví se všichni. Na chvíli neřešte jídelníček a dejte si nějakou pořádnou letní kalorickou bombu z tradičního pouťového občerstvení. A až se vám z těch kolotočů a přemíry dobrot zatočí hlava, posaďte se do trávy a užívejte si všudypřítomnou pozitivní energii léta. 

Vstup na pouť je bezplatný! Ale co nás baví možná úplně nejvíc, je fakt, že pouť v Tuilerijských zahradách nemá žádnou otravnou hudbu v pozadí.

Zábavě po francouzsku nelze odolat. Paříži, už jedeme! Přidáte se? Čas letos máte až do 23. srpna.

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Francie (Paříž)

Vezměte si Paříž do dlaně

Vyberte si jeden z našich 34 zájezdů do Paříže

Zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd odlétá již 13. červnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/na-tradicni-pouti-v-tuilerijskych-zahradach-se-bavi-cela-rodina/Doporučujeme z Francie

Nejnovější z FrancieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024