Pro život krásnější… Istanbulský nákupní festival byste si rozhodně neměli nechat ujít!

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 21. 1. 2017 • Přečteno 3103x

Opouštíme Evropu a vydáváme se na výzvědy do Istanbulu... Udělejte si čas a užijte si Istanbul Shopping Fest 2015!

Vyberte si z našich 32 zájezdů do IstanbuluZobrazit zájezdy

Víte, že... 

V roce 2014 byl Istanbul oceněn jako „top turistická destinace“ a předběhl tak Paříž, New York, Řím i Londýn?  

Opouštíme Evropu a vydáváme se na výzvědy do Istanbulu... Istanbul je už z našeho zorného úhlu sice v rozmazané dálavě, vždycky se ale najde důvod, proč do Istanbulu jet. Tentokrát to může být třeba 5. ročník Istanbulského nákupního festivalu. 

Letošní nákupní horečka potrvá až do 28. června. Kosmopolitní Istanbul se načas stane doslova nákupní Mekkou pro všechny, kteří hledají nějakou výmluvu, proč se vydat na rozmařilé nákupy. Obchody zůstanou otevřené až do ranních hodin, v některých můžete nakupovat dokonce po celý den. Užijte si velké slevy i nespočet lákavých nabídek oblíbených módních značek. Istanbul nikdy nespí, prázdné ulice si tady neužijete ani pozdě v noci.  

Vstupte do hravého světa doslova napěchovaného těmi nejlepšími modely... Láska k nakupování se tentokrát rozšíří do celého města. 

Istanbul Shopping Fest 2015 si klade za cíl přilákat do Istanbulu na 1,5 milionu turistů. Udělejte si čas a užijte si nekonečnou zábavu, pohodový koncert, pouliční karneval, soutěže, exkluzivní módní přehlídku na nejslavnějších místech Istanbulu… Připraveno je také exkluzivní překvapení na závěr!

Vpusťte do svého života vzrušující zážitky a připravte svou mysl i srdce na velké a nezapomenutelné dobrodružství v jednom z nejhezčích měst na světě. Hlavně žádný spěch, kupte si něco hezkého pro radost a prostě se jen tak dívejte, jak si místní lidé užívají života… Bude vám tu dobře!  

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Turecko (Istanbul)

Objevte bránu Orientu

Vyberte si jeden z našich 32 zájezdů do Istanbulu

Zájezdy do Istanbulu

Nejbližší volný zájezd odlétá již 21. srpnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/nakupni-festival-v-istanbulu-2015/Doporučujeme z Turecka

Nejnovější z TureckaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024