Plážování v Paříži je zase tady!

Daniel Šácha Daniel Šácha, Expert Radynacestu.cz Vydáno 22. 1. 2017 • Přečteno 2400x

Skutečně. Není to vtip. Léto, pláže, Paříž, to je už pravidelná kombinace, kterou si každý rok místní i návštěvníci v hlavním městě Francie užívají. A vy teď můžete taky!

Vyberte si z našich 35 zájezdů do PařížeZobrazit zájezdy

Víte, že...

Tradice pařížských pláží začala v roce 2002. Od té doby je každý rok navštěvují miliony lidí. Koupání v Saině není možné, ale vynahradit si to můžete v menších bazénech. Myslete však na to, že za opalování bez plavek můžete dostat pokutu!

Skutečně. Není to vtip. Léto, pláže, Paříž, to je už pravidelná kombinace, kterou si každý rok místní i návštěvníci v hlavním městě Francie užívají.

A vy si je od 19. července do 17. srpna můžete vychutnat taky – dokonce hned na dvou místech!

Obě provizorní pláže s více než kilometrovou rozlohou najdete pochopitelně podél Seiny – tu první na pravém břehu přímo v centru metropole (nedaleko Tuilerijských zahrad), druhou pak v severovýchodní části u Nádrže Villette.

Protože ale nejde o jen tak ledajaké pláže, nabízejí ty pařížské spoustu doprovodných atrakcí. Pohodu na lehátku s vychlazeným koktejlem si tak můžete zpestřit výukou tai-chi, hrou pétanque nebo třeba návštěvou provizorní výstavy Louvre. A takových aktivit je připravena celá řada… Stále si říkáte, že Paříž a pláže nejdou k sobě?

Daniel Šácha

Daniel ŠáchaExpert Radynacestu.cz

Francie (Paříž)

Vezměte si Paříž do dlaně

Vyberte si jeden z našich 35 zájezdů do Paříže

Zobrazit aktuální zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd odlétá již 17. listopaduURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/plazovani-v-parizi-je-zase-tady/Doporučujeme z Francie

Nejnovější z FranciePřihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!

Katalog 2021