Primark u Vídně: ulovte si nejlevnější dárky pod stromeček i stylovou módu

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 100315x

Nákupy v Primarku u Vídně se vyplatí nejen o Vánocích.

Vyberte si z našich 11 zájezdů do RakouskaZobrazit zájezdy

Muži je nesnáší, ženy po nich doslova šílí! Řeč je samozřejmě o nákupech. Pokud právě vy máte radost z pobíhání po obchodech, vydejte se do populárního obchodního domu G3 s Primarkem u Vídně. Čeká vás tu ráj levných nákupů od oblečení až po vánoční ozdoby nebo stylové šminky. Načerpejte inspiraci nejen na Vánoce. S našimi tipy nikdy nešlápnete vedle.  

Chystáte se navštívit tradiční vídeňské vánoční trhy? Nebo byste raději vyrazili až po svátcích, utratili peníze od Ježíška a přivezli si něco nového na sebe? 

Vánoční dárky (a nejen ty), které vám rozhodně nevybrakují konto, nakoupíte zatím nejblíže v Primarku v městečku Gerasdorf, které leží jen kousíček od Vídně, a za čas možná i v Primarku v Praze. Do Gerasdorfu nebo do Primarku v Londýně se můžete vydat pohodlně také s námi v rámci našich specializovaných zájezdů. A co vás tam čeká? 

Nízké ceny a stylové zboží 365 dní v roce

Librové ceny a obrovský výběr vás čeká v PrimarkuLibrové ceny a obrovský výběr vás čeká v Primarku

Víte, že počet lidí se závislostí na nakupování rok od roku stoupá? Tak trochu podezíráme Primark, že v tom má prsty. Nízké ceny a široký výběr, to je důvod, proč Primark berou zákaznici doslova útokem, a to nejen na Vánoce a v období slev, ale v podstatě během celého roku. Ceny zboží tady začínají už na jednom euru!   

V sortimentu ovšem najdete i netradiční, a nebojme se říct trochu ujeté, zboží. Ať už sháníte kostým na vánoční večírek, pyžamo se sobem, sexy spodní prádlo, povlečení ve stylu Hvězdných válek, třpytivý růžový lak na nehty, rockerskou bundičku a boty na jehle nebo svetřík pro psa... v Primarku ulovíte opravdu všechno.

Otevřeno je každý den krom neděle a svátků. Od pondělka do středy je Primark otevřen od 9:30 hod do 19 hod. Ve čtvrtek a v pátek se otevírací doba prodlužuje o hodinu, tedy až do 20 hod. V sobotu mají otevřeno od 9 do 18 hod. Přesná adresa Primarku je G3 Shopping Resort, G3 Platz 1, Gerasdorf bei Wien 2102.

Trendy se mění, dobrý vkus zůstává!

Obchodní centrum PrimarkObchodní centrum Primark

Jestli designéři pracující pro Primark něco opravdu dobře umí, pak je to bedlivě sledovat největší módní trendy a nápady světových módních návrhářů a navrhovat jednodušší modely v podobném stylu.

Někteří si raději pořídí kašmírový kabát italského módního domu Prada a celý život jej pak opatrují a oprašují, jiní dávají přednost kouskům pouze na jednu sezonu. Pokud patříte k té druhé skupině, Primark je pro vás to pravé. I s minimálním rozpočtem přece můžete vypadat skvěle.

Pár tipů a rad, jak si co nejlépe užít nákupy v Primarku

V Anglii platí pro číslování velikostí jiná pravidlaV Anglii platí pro číslování velikostí jiná pravidla

  • Přímo v obchodním domě lze využít služby úložných skříněk. Kabát si sice můžete nechat v autobuse, ale pokud s ním budete chtít sladit nové zimní boty, bude se vám v obchodě hodit. A až vyberete ten nejlepší pár bot, kabát pohodlně odložíte do úložné skříňky.
  • Ještě než se pustíte do výběru spodního prádla a oblečení, pečlivě si prostudujte způsob anglického číslování velikostí. Potěší vás, že Primark nabízí i oblečení okrajových velikostí.

Tabulka velikostí oblečení

ČR

30

32

34

36

38

40

42

44

46

48

50

52

UK anglické číslování

2

4

6

8

10

12

14

16

18

18

20

22

Tabulka velikostí podprsenek

ČR

65

70

75

80

85

90

UK anglické číslování

30

32

34

36

38

40

Tabulka velikostí spodních kalhotek

ČR

34

36

38

40

42

44

UK anglické číslování

XXS

XS

S

M

L

XL

  • I když je zboží až směšně levné, raději si vše vyzkoušejte. Pokud se vám nechce strávit celý den čekáním u kabinek (ano, některé ženy skutečně zkouší až dvacet kousků najednou), oblečte si na cestu černé legíny a triko. Legíny vám umožní vyzkoušet sukně i kalhoty přímo v obchodě, aniž byste musely zamířit do kabinky.
  • Pokud to bude vaše první návštěva Primarku, nenechte se odradit chaosem, který v obchodě mnohdy panuje. Zaměstnanci se sice snaží vše průběžně uklízet a rovnat, ale mnohdy je to jen marný boj.
  • Primark se snaží minimalizovat negativní dopady na životní prostředí, a proto vám vaše nákupy bezplatně zabalí do recyklované papírové tašky. Vám tak bohatě postačí malá kabelka, kam se vejde jen to nejnutnější. 

Látkové tašky u pokladen vyměníte za recyklované papírovéLátkové tašky u pokladen vyměníte za recyklované papírové

  • Nákupní košíky jsou v Primarku vskutku obrovské, což může být zrádné. I když jednotlivé kousky skoro nic nestojí, při jejich sečtení by se vám mohlo udělat mdlo. Raději si proto s předstihem udělejte seznam všech věcí, které nezbytně potřebujete a bez kterých prostě nemůžete Primark opustit.  
  • Stejně tak doporučujeme přepočítat si, kolik máte zaplatit, ještě než dojdete k pokladnám. Vracet se pak k přecpaným pokladnám nebo dokonce vystát znova frontu, kvůli reklamaci částky, je jen zbytečná komplikace. 
  • Pokud zjistíte, že vámi ulovený kousek má na sobě skvrnu a žádný jiný v této velikosti už nemají, neváhejte požádat o slevu. Vůbec nehleďte na to, že zboží už je tak dost levné.

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Rakousko

Nákupy? Wellness? Vídeň...

Vyberte si jeden z našich 11 zájezdů do Rakouska

Zájezdy do Rakouska

Nejbližší volný zájezd již 14. červnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/primark-u-vidne/Doporučujeme z Rakouska

Nejnovější z RakouskaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024