Primark v Praze?! Dočkají se čeští shopaholici superlevného módního ráje? Čtěte!

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 44330x

Chcete oslnit své okolí novými šaty a stát se tak královnou letních večírků? Navštivte některou z poboček Primarku!

Vyberte si z našich 29 zájezdů do LondýnaZobrazit zájezdy

Víte, že... 

V Primarku sezónní slevy v podstatě neexistují? Každý Primark má totiž celoroční speciální koutek se slevami více než 50 %. 

Irský superlevný módní řetězec Primark poprvé v historii expanduje na východ od Německa a v západočeském Boru u Tachova plánuje vybudovat svou skladovou základnu. Čeští shopaholici proto doufají, že otevření pražské pobočky Primarku je konečně na spadnutí... Že bychom se přeci jen dočkali vlastního módního ráje?

Neotálejte a staňte se královnou letních večírků! Oslnit letos můžete i v šatech za méně než 10 eur (cca 270 Kč). Stačí navštívit některou z více než 250 poboček slavného obchodního řetězce s levnou módou Primark. 

Ten nezapomíná ani na muže, kteří se chtějí dobře a levně obléknout. Nechybí také široká nabídka oblečení pro děti, kosmetika, obuv, potřeby do domácnosti aj. 

Ovšem jako na každém jiném místě, kde ulovíte extra levné zboží, i tady musíte počítat s davy nakupujících. Třeba v oblíbeném londýnském Primarku je vždy nezbytné se obrnit pořádnou dávkou trpělivosti – dlouhým frontám se zaručeně nevyhnete. 

Zdá se vám čekání na otevření pražské pobočky doslova nekonečné? Až vás příště popadnou chutě na honbu za novými trendy kousky, zajeďte si na nákupy do Londýna s námi. Čtyřpatrový Primark v Londýně a mnohé další obchody na slavné ulici Oxford Street už čekají! 

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 29 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 18. červenceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/primark-v-praze/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024