Připoutejte se, let do japonského Tokia právě startuje. Nejlevnější dálková destinace už vás očekává

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 28. 9. 2017 • Přečteno 2419x

Tokio: město výjimečné, vzrušující, plné různorodosti a kontrastů, ať už se zajímáte o módu, nákupy, dobré jídlo, umění, historii nebo architekturu. A teď i jedna z nejlevnějších vzdálených destinací!

Vyberte si z našich zájezdů do TokiaZobrazit zájezdy

Tip pro vás...

Posnídejte „trochu“ netradičně a na trhu Cukidžinejvětším rybím trhu na světě, který dennodenně zaměstnává přes 60 000 lidí, si dopřejte pochoutku z ryb, krevet, krabů a mušlí: Kaisen-don.

Hlídáte si, kolik peněz utratíte za cestování? Určitě ano. Poznávání okolních zemí vás už ale pomalu přestává bavit a rádi byste vystrčili paty z Evropy? Tak to je pro vás Tokio jako dělané. Aktuálně totiž tahle ultramoderní japonská megalopole zaujímá přední příčku mezi nejlevnějšími vzdálenými destinacemi. A abychom nezapomněli, už za tři roky se bude mezi Prahou a Tokiem létat bez přestupu.

Ano, cena jednosměrné letenky z Prahy do Tokia sice začíná průměrně na 15.000 korunách, ale jinak vás tahle dobrodružná cesta rozhodně nezruinuje. Večeři pro dva včetně karafy vína tu totiž pořídíte v přepočtu už za zhruba 1.030 korun.    

Podle zjištění Britské pošty klesly v Tokiu ceny oproti loňsku o 23 %. Ve srovnání s rokem 2012 to bylo dokonce až o 60 %. Tyto informace poskytla Britské poště společnost Travelbag, sestavující klientům dovolenou přímo na míru.

Srovnávány byly průměrné ceny 10 základních položek, které cestovatelé v zahraničí nejčastěji nakupují. Na seznamu se tak objevil například šálek kávy, sklenička vína, balená voda, čokoláda, tříchodová večeře pro dva, ale i ryze praktické věci jako repelent proti hmyzu. Jako nejdražsí vyšlo v tomto srovnání brazilské Rio.   

Tokio je energií překypující město, v němž se vám dostane toho úplně nejlepšího, bohatou historií a úžasnými památkami počínaje, jedinečnou gastronomií konče. Rádi bychom vás do Tokia nalákali na něco konkrétnějšího, ale to se nám bohužel nepovede. Pořád tu totiž můžete objevovat něco nového a nečekaného. Poleťte tam s námi.       

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Japonsko (Tokio)

Tržiště asijských NEJ

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Tokia

Zájezdy do Tokia

Nejbližší volný zájezd odlétá již 14. listopaduURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/pripoutejte-se-let-do-japonskeho-tokia-prave-startuje-nejlevnejsi-dalkova-destinace-uz-vas-ocekava/Doporučujeme z Japonska

Nejnovější z JaponskaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024