Silvestr v Paříži: nezapomenutelné veselí

Veronika Soustružníková Veronika Soustružníková, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 8769x

Silvestr v Paříži skýtá jedinečnou možnost, jak ochutnat kousek multikulturní atmosféry.

Vyberte si z našich 34 zájezdů do PařížeZobrazit zájezdy

Tip pro vás:

Tradičně se silvestrovské veselí odehrává na slavné třídě Champs-Élysées, Place de la Bastille a také u Eiffelovky.

Už víte, kde budete letos trávit poslední den tohoto roku? A kde přivítáte rok nový? Pojeďte s námi do nejromantičtějšího města Evropy – do Paříže a oslavte Silvestra třeba na Champs-Élysées!

Nechce se vám zůstat doma a každoroční silvestrovská oslava s okoukanými komedianty na televizní obrazovce vás omrzela? Toužíte po něčem novém, netradičním a opravdu zábavném? V tom případě pro vás bude výborným zpestřením oslava Silvestra v zahraničí! Vyberte si silvestrovský pobyt a zažijte nezapomenutelnou noc s okouzlující atmosférou v některém z evropských velkoměst.

Proč právě Paříž? 

Paříž je nádherné město a v období adventu a silvestrovských oslav to platí dvojnásob. Nádherná výzdoba města, romantické osvětlení stromů i kašen, jiskřivě blikající Eiffelova věž, tradiční kolotoče a vůně teplých pečených kaštanů a jiných dobrůtek, svařené víno a davy skvěle se bavících lidí – tak nějak vypadá silvestrovské veselí v hlavním městě Francie.

A proč s námi? 

Zájezdy vám kromě několikadenní prohlídky hlavních pařížských památek, muzeí, zajímavých míst a atrakcí umožní účast na této velkolepé silvestrovské oslavě, kde budete mít zázemí v autobusech přistavených v okolí Champs-Élyseés. Odpočítávat poslední vteřiny tohoto roku můžete třeba u Eiffelovy věže! Zažijte hromadné veselí, buďte v bezprostředním kontaktu s milióny návštěvníků Paříže z celého světa a radujte se společně až do časných ranních hodin!

Odpolední romantická atmosféra pařížských bulvárů se večer promění v bujaré metropolitní veselí! A když budete mít náladu být chvíli sami, můžete zabrouzdat do některé z vylidněných uliček, řada Pařížanů totiž na svátky odjíždí pryč. Užijte si tradiční francouzský způsob přivítání nového roku na okouzlujících místech v Paříži!

Veronika Soustružníková

Veronika SoustružníkováPrůvodce Radynacestu.czExpert Radynacestu.cz

Francie (Paříž)

Vezměte si Paříž do dlaně

Vyberte si jeden z našich 34 zájezdů do Paříže

Zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd již 13. červnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/silvestr-v-parizi/Doporučujeme z Francie

Nejnovější z FrancieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024