Ubytování v Paříži: vše vyřídíte snadno přes internet

Veronika Soustružníková Veronika Soustružníková, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 8073x

Rady a tipy, kde se můžete v Paříži ubytovat buď v centru, nebo v okolí Paříže za levný peníz.

Vyberte si z našich 32 zájezdů do PařížeZobrazit zájezdy

Doporučujeme

Pokud plánujete dovolenou od dubna do října, je vhodné si hotel zarezervovat mnohem dříve.

Paříž je jeden z důležitých turistických cílů, disponuje proto velkou nabídkou možností ubytování všech cenových kategorií. Abyste si dovolenou v Paříži dokonale užili, nemusíte bydlet v luxusních hotelových palácích typu Crillon, Ritz či Plaza Athénée.

Výhodné ceny a slušné ubytování nabízejí hotely Formule 1. Formule 1 je síť nízkonákladových hotelů sloužících především k přespání na cestách. Tyto hotely jsou nejen ve Francii, ale i v dalších zemích, především evropských. Ve Francii je síť hotelů Formule 1 velmi hustá. Hotely Formule 1 jsou ve Francii situovány především u dopravních uzlů, hlavních dálnic a velkých měst. 

Pokoje jsou jednoduše, chytře, prakticky, ale také neosobně zařízené. Na každém pokoji jsou tři postele, televize, umyvadlo se zrcadlem, rohový stůl a budík. Toalety a sprchy jsou společné na chodbě. Pokojové dveře se otevírají číselným kódem. Recepce je v noci zavřená. 

Rezervace pokojů

Pokoje v hotelu ze sítě F1 je možné vyhledat a rezervovat přes internet a úhradu provést také online platební kartou na oficiálních stránkách hotelu. Při příjezdu mimo provoz recepce je možné pokoj zaplatit v hotelovém automatu. 

Cena je za pokoj stejná bez ohledu na množství lidí a ve Francii se pohybuje okolo 30 eur/noc. Je možné si doplatit jednoduchou kontinentální snídani za 3,70 eur, která je formou bufetu, takže nemáte přesné přidělené množství potravin. Na pokoj si můžete vzít jedno zvířátko (psa apod.) za doplatek 3 eura/noc. Pokoj máte k dispozici od 12 hodin a opustit ho musíte opět nejpozději v poledne. 

Pokud hledáte něco levného na přespání, jsou hotely F1 velmi dobrá volba.

Recenze sbírejte na internetu

Nápomocné vám při hledání ubytování v Paříži mohou být i internetové stránky HOSTELWORLD (v češtině). Prohlédněte si i stránky hostels.com (také v češtině), které po zadání cílového města zobrazí několik desítek možností ubytování. Je dobré si přečíst recenze lidí, kteří v hostelu ubytovaní již byli.

Pokud se vám nechce ubytování, letenky a program vaší dovolené zařizovat, cestovní kancelář vyřídí za vás, připraví pro vás bohatý program a průvodci se vám budou v průběhu vašeho pobytu plně věnovat. Naše cestovní kancelář létá do Paříže z Prahy, Ostravy a nově dokonce i z Bratislavy!

Veronika Soustružníková

Veronika SoustružníkováPrůvodce Radynacestu.czExpert Radynacestu.cz

Francie (Paříž)

Vezměte si Paříž do dlaně

Vyberte si jeden z našich 32 zájezdů do Paříže

Zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd odlétá již 11. červenceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/ubytovani-v-parizi/Doporučujeme z Francie

Nejnovější z FrancieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024