Trpíte akrofobií? Pak na vyhlídku One World Observatory raději ihned zapomeňte!

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 22. 1. 2017 • Přečteno 5897x

Je to oficiální!!! Návštěvníci Velkého jablka mají od letošního května zase o jeden důvod navíc, proč se vydat do města, které nikdy nespí.

Vyberte si z našich 10 zájezdů do New YorkuZobrazit zájezdy

Víte, že...

Stavba Věže svobody, mrakodrapu se 104 podlažími, trvala 8 let a stála 3,9 miliard dolarů?

Je to oficiální!!! Návštěvníci Velkého jablka mají od letošního května zase o jeden důvod navíc, proč se vydat do města, které nikdy nespí.

29. května se totiž veřejnosti zpřístupní nejžhavější turistická atrakce, všemi očekávané návštěvní a vyhlídkové centrum: One World Observatory na vrcholku obchodního centra One World Trade Center, nejvyšší budovy na západní polokouli a 3. nejvyšší budovy světa, která ční do výšky 541,3 metrů.

Budova nazvaná Věž svobody vyrostla na místě „dvojčat“, která zničili teroristé 11. září 2001. Návštěvníkům, kteří netrpí strachem z výšek a hloubek (akrofobií) se ve výšce 381 metrů naskytne jedinečný panoramatický výhled do všech koutů New Yorku. Kromě jedinečného dění na Manhattanu a v jeho okolí vás jistě ohromí i působivé interaktivní prvky uvnitř budovy.

Do 102. patra vyhlídky se dostanete jedním z nejrychlejších výtahů již za méně než 60 sekund. Během jízdy jsou na stěny výtahu promítány obrazy panoramat New Yorku od roku 1600 až do dnešních dní.

Podrobnosti a zajímavosti o památkách v New Yorku zprostředkovávají HD monitory, které tvoří interaktivní kruhovou recepci ve spodním patře budovy.

Vstupenku si může zakoupit on-line. Dospělí návštěvníci od 13 do 64 let za ni zaplatí 32 dolarů.

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

USA (New York)

New York, New York!

Vyberte si jeden z našich 10 zájezdů do New Yorku

Zájezdy do New Yorku

Nejbližší volný zájezd odlétá již 9. červnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/vyhlidka-one-world-observatory/Doporučujeme z USA

Nejnovější z USAZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024