Zájezdy pro cestovatele

Ptejte se nás +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy do Francie – srovnání a doporučení

Autor: Karolína Petrová, Radynacestu.cz | Aktualizováno: 16. 11. 2020

Tyto zájezdy připravuji.Máte dotaz? Tyto zájezdy připravuji.
Zájezdy připravuji
Karolína Petrová
e-mail: petrova@radynacestu.cz
přímá linka: +420 596 111 602


Paříž je jedním z nejnavštěvovanějších měst Evropy, a nemůže tak na seznamu našich destinací chybět. Hranicemi Paříže ovšem Francie nekončí, proto v naší nabídce najdete i zájezdy, kde to voní po zážitcích z vinic, solí z Atlantiku a levandulemi. Nejkratší zájezdy trvají 4 dny, ty nejdelší 8 dní. Pro toho, kdo nerad létá, je tu i možnost autobusových cest.

To nejkrásnější z Normandie + PAŘÍŽ (letecky z Prahy)

Jednou ročně je do nabídky zařazen pětidenní kombinovaný zájezd do Normandie. Kombinovaný znamená, že přesun z ČR je zajištěn letecky, ale na letišti v Paříži už na nás čeká náš autobus s řidiči, se kterými celou Normandii během pěti dní prozkoumáme. Čekají nás kouzelná místa, kterými se inspirovali slavní impresionisté, i pláže, na kterých se za 2. světové války vylodila spojenecká vojska. Neunikne vám ale ani to nejzajímavější z Paříže, které budeme věnovat poslední den. 

To nejlepší z Colmaru + ŠTRASBURK + ALSASKÁ VINNÁ STEZKA (letecky z Prahy)

Říká se, že Alsasko je nejkrásnější na podzim, když se listí vinných rév na svazích zbarví do podzimních barev, i my proto nabízíme tento pětidenní letecký zájezd vždy v říjnu. Jak už z názvu zájezdu vyplývá, nevynecháme ani to nejdůležitější z regionu – města Štrasburk a Colmar, která potěší hlavně gurmány svou vytříbenou kuchyní. Co ale stojí za průzkum, jsou rozhodně městečka a vesničky nacházející se na tzv. alsaské vinné stezce, kterou se společně projdeme.

Čtení na podobné témaZájezdy na jih Francie – srovnání a doporučeníPřečíst

To nejlepší z Colmaru + ŠTRASBURK + ALSASKÁ VINNÁ STEZKA (letecky z Krakova)

Východofrancouzský region Alsasko je nově možné navštívit letecky z Krakova. Pětidenní zájezd do této malebné oblasti pořádáme začátkem června. Společně prozkoumáme město Colmar a jeho tradiční vinařskou atmosféru a historické centrum města Obernai. Nevynecháme ani ochutnávku lokálních vín ve městě Riquewihr, která je považována za košt vůbec nejlepších vín této oblasti. Na závěr se vypravíme vlakem poznávat Štrasburk, známý především jako sídlo institucí Evropské unie. My se však zaměříme na jeho tajemnou čtvrť La Petite France a výbornou francouzskou kuchyni.

To nejlepší z La Rochelle + BORDEAUX + PEVNOST BOYARD

V regionu Bordeaux se vydáme po stopách stejnojmenné odrůdy červených hroznů. Velký okruh oblastí Bordeaux nabízíme jednou ročně, vždy začátkem prázdnin. Během týdne (respektive osmi dní) poznáme to nejzajímavější z pobřežní oblasti Atlantského oceánu, včetně proslulé pevnosti Boyard, a bezpochyby silným zážitkem bude i cesta rychlovlakem TGV z Paříže do La Rochelle. Zájezd tak vyhoví jak milovníkům přírody, tak i zájemcům o historii či vymoženosti moderní doby.

Čtení na podobné témaZájezdy do Paříže – srovnání a doporučeníPřečíst

Švýcarsko-německo-francouzské trojmezí + VADUZ + BODAMSKÉ JEZERO

Novinkou mezi autobusovými zájezdy je putování po švýcarsko-německo-francouzském pomezí. Na žádné jiné z našich cest během pár dní nezvládnete hned čtyři země. Čeká nás kouzelné Lichtenštejnsko, švýcarský Curych a Ementál, malebné francouzské Alsasko plné překrásných hrázděných domů, Husova Kostnice i majestátní německé katedrály.

To nejlepší z Korsiky + MENHIRY VE FILITOSE + KOUPÁNÍ VE STŘEDOMOŘÍ

Korsika si vás získá pro její nádherné pláže, průzračně čisté moře, romantické zátoky či přírodní útvary. Na tento „ostrov krásy a vůně“ vyrážíme vždy v létě, kdy zde panuje krásné počasí. Společně navštívíme nejmalebnější městečka, ochutnáme zdejší kuchyni, výbornou zmrzlinu a vyhlášené místní likéry. Zjistíme, kde se zrodil banditismus a objevíme místo pravděpodobného narození Napoleona Bonaparte. Vyvážený program nabízí kromě poznání i odpočinek na pláži, domů se tak vrátíme příjemně odpočatí a plni nevšedních zážitků.

Zobrazit všechny zájezdy do FrancieKarolína Petrová

Karolína PetrováSpecialista Radynacestu.cz

Francii miluji a snažím se, aby z ní cestovatelé poznali to pravé a jedinečné ‚savoir vivre – umění žít‘.Majestátní a nádherné křídové útesy maloval sám Monet
Dělostřelecké baterie jsou rozesety po celé Normandii
V nabídce nesmí chybět Alsaská vinná stezka
I alsaský Colmar má své Malé Benátky
Malebná štrasburská čtvrť Petite France
V Bordeaux se nachází jedno z nejkrásnějších muzeí vín
Korsika Bastia
Katalog 2023