Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

letecky z Prahy

To nejlepší z Amsterdamu + KEUKENHOF + OSLAVY KRÁLOVÝCH NAROZENIN

5 dní24. 4. – 28. 4. 2019

Jediný termín v tomto roce


Zájezd je obsazen
Letecky

Z Prahy

Ubytování

Hotel v Amsterdamu

Stravování

Snídaně

Skupina

Do 17 osob

Průvodce

Po celý zájezd

Jak bude

20–22

Prožít Holandsko? Pojďte do toho… S naším průvodcem objevíte největší zajímavosti Amsterdamu. Nahlédnete do čtvrti červených luceren, budete obdivovat amsterdamské grachty, slavná muzea i květinovou zahradu Evropy Keukenhof a navíc zažijete největší nizozemskou událost roku, oslavu králových narozenin. Poznávejte Amsterdam jako cestovatel a vsaďte na zábavu přímo královskou!

Na co se můžete těšit

 • Krásná plavba amsterdamskými kanály
 • Populární plovoucí květinový trh
 • Velkolepá oslava králových narozenin
 • Největší květinový park Evropy – Keukenhof

Co vše zažijete: den po dni

1.DEN
Plovoucí květinový trh v Amsterdamu

Odlet z Prahy, po příletu transfer z letiště na hotel. Ubytování.

Poté, co se ubytujeme, se metrem přesuneme do historického centra Amsterdamu. Při naší procházce spatříme majestátní budovu hlavního nádraží Centraal Station a projdeme se oblíbenou čtvrtí červených luceren. Kolem starobylého kostela Oude Kerk dojdeme až na hlavní amsterdamské náměstí Dam, na kterém stojí Královský palác a také tzv. Nový kostel, ve kterém v minulosti probíhaly královské korunovace. Hlavní amsterdamskou nákupní zónou se dostaneme až k plovoucímu květinovému trhu, jednomu ze symbolů města, kde bude čas na odpočinek v jedné z malebných amsterdamských restaurací nebo kavárniček.

Návrat na hotel v podvečerních hodinách s průvodcem nebo později individuálně.

2.DEN
Amsterdamská oáza klidu Begijnhof

Po snídani přesun do centra města, kde s průvodcem proběhne celodenní prohlídka.

Prohlídku začneme u Domu Anne Frankové, připomínajícího smutný příběh židovské dívky z 2. světové války, a kostela Westerkerk s císařskou korunou na vrcholu kostelní věže. Dále budeme pokračovat kolem oázy klidu, amsterdamské bekináže Beginjhof, až do míst bývalé židovské čtvrti rozprostírající se kolem náměstí Waterloo, kde také uvidíme dům, v němž žil jeden z nejslavnějších synů města, Rembrandt van Rijn.

Poté se vypravíme na Albert Cuypmarkt, největší amsterdamskou tržnici pod širým nebem, místo setkání mnoha kultur, a v závěru dne uvidíme také Muzejní náměstí s budovami nejvýznamnějších amsterdamských muzeí – Rijksmusea, Van Gogh Musea a muzea moderního umění Stedelijk.

Návrat na hotel v podvečerních hodinách s průvodcem nebo později individuálně.

3.DEN
Úchvatná zahrada Keukenhof

Celodenní fakultativní výlet dozahrady Evropy“ Keukenhofu. 

Po snídani se vypravíme do jedné z nejkrásnějších jarních zahrad na světě, přezdívané zahrada EvropyKeukenhof je jedinečný areál, který se rozprostírá na ploše 32 hektarů. Na místě někdejší lovecké obory je každoročně vysazeno sedm milionů květinových cibulek – především tulipánů, ale také narcisů, hyacintů, lilií a dalších květin. Park protíná asi 15 kilometrů cest, jsou zde tematické výstavní zahradnické pavilony a rovněž několik možností občerstvení a příjemného odpočinku. V parku strávíme většinu dne a v pozdních odpoledních hodinách se autobusem přesuneme zpět do Amsterdamu. 

Zde ve večerních hodinách pomalu začne propukat největší holandská slavnost, každoroční oslava králových narozenin (Konigsdag). Barvou této slavnosti je tradiční nizozemská oranžová, protože nizozemská královská rodina má svůj původ v nasavsko-oranžském rodu. Většina místních obyvatel má proto na sobě něco oranžového, případně jsou v oranžové oblečeni celí včetně oranžové paruky a oranžově pomalovaného obličeje. Podvečer můžeme také využít k návštěvě místních hospůdek, ochutnávce typických holandských pokrmů či nákupu suvenýrů.

Návrat na hotel v podvečerních hodinách s průvodcem nebo později individuálně.

4.DEN
Tompoes oranje – typické zákusky královské oslavy

Tento den budeme věnovat oslavám králových narozenin, tzv. Koningsdag, s bohatou kulturní nabídkou, případně prohlídce jedinečných amsterdamských muzeí a individuálním zájmům.

Dnes se zájemci mohou zúčastnit nejrůznějších akcí spojených s oslavami králových narozenin. Tento den má tradičně každý Holanďan právo prodat to, co se mu nehodí.

Amsterdamské ulice a parky se tedy promění v jeden obrovský bleší trh s neopakovatelnou atmosférou. Na mnoha místech Amsterdamu probíhají koncerty, divadelní představení a další kulturní akce. Na mostech a lodích plujících po grachtech se zpívá a tančí, po městě jsou rozmístěny stánky s občerstvením, typické jsou např. zákusky zvané tompoes s oranžovou polevou, znázorňující původ nizozemské královské rodiny.

Do této ojedinělé oslavy se každý z nás bude moci zapojit podle své vlastní chuti. Bližší informace o bohaté nabídce akcí obdržíte od průvodce přímo na místě.

Kromě toho bude v dnešním dni prostor na návštěvu amsterdamských muzeí dle libosti (Rijksmuseum, Van Gogh Museum, Stedelisk Museum, Dům Anny Frankové, Museum Heineken), případně budete moci tento čas věnovat nákupům či libovolnému individuálnímu programu.

5.DEN

Po snídani dle letového řádu individuální program. Transfer z hotelu na letiště, návrat do ČR.Ozvěte seTento zájezd připravuji.Máte dotaz? Tento zájezd připravuji.Zájezd připravuji   Renata Němcová – přímá linka: +420 775 750 463

Co už máte v ceně?

 • letenka Praha–Amsterdam–Praha včetně letištních tax
 • kabinové zavazadlo viz. podmínky pro přepravu zavazadel
 • transfer autobusem z letiště do hotelu a zpět
 • 4x ubytování v hotelu
 • 4x snídaně
 • průvodcovské služby
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Co cena nezahrnuje?

 • odbavované zavazadlo dle podmínek pro přepravu zavazadel (viz. níže)
 • cestovní pojištění
 • přesuny místní dopravou (cca 28 €)
 • vstupné na místě
 • fakultativní výlet do Keukenhofu (nutno objednat předem, viz vstupné)
 • příplatek za jednolůžkový pokoj: 5 500 Kč

Kde budete ubytováni?

 • ubytování v 3* hotelu v Amsterdamu

Jak je to s jídlem?

 • snídaně formou bufetu v ceně zájezdu
 • oběd a večeře individuálně v rámci rozchodů na vhodných místech s možností občerstvení

Podmínky pro přepravu zavazadel

 • Zavazadlo v ceně zájezdu – NOVĚ může mít každý cestující na palubě 2 příruční zavazadla: kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 (d) x 45 (v) x 25 (h) cm, hmotnost do 8 kg (toto zavazadlo je určeno k přepravě na palubě letadla) + malé osobní zavazadlo (dámskou kabelku nebo laptop) o max. rozměrech 40 (d) x 30 (v) x 15 (h) cm, hmotnost do 3 kg.
 • Zavazadlo v ceně zájezdu – odbavované zavazadlo o hmotnosti do 23 kg, max. délka jedné strany do 150 cm, součet tří stran do 250 cm (toto bude odbavené do úložného prostoru)
 • Co nesmí obsahovat kabinové zavazadlo

Cestovní pojištění zařídíme my. Vy si jen vyberete:

EASY

175 Kč

UNIVERSAL + STORNO

450 Kč

60 Kč / den / osoba + STORNO 150 Kč

Srovnání a podmínky pojištěníVstupné

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním programem:


Důležité informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je možné vždy po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

U zájezdů do zahraničí je první a poslední den určen především k zajištění dopravy, transferů a ubytování. Program v tyto dny může být přizpůsoben letovým řádům a jiným okolnostem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek, a ty se mohou měnit.

V Amsterdamu bývají vstupenky některých muzeí velmi často vyprodané i měsíc dopředu. Prosím tedy zájemce o vstupenky hlavně do Domu Anny Frankové, Rembrandtova muzea i jiných, aby se o vstupenky zajímali či informovali s větším předstihem.  

Pasové a vízové povinnosti, zdravotní podmínky.

Ohlasy cestovatelůCestujte s námi mazaně. Jsme cestovatelé – profíci.

ŽÁDNÁ MASOVKA

Průměrně 15 cestovatelů na jeden zájezd. Pro pohodovou atmosféru.

SKRYTÁ MÍSTA

Máme vlastní koncept. Poznáte i místa, o kterých se běžně nepíše.

NADŠENÍ PRŮVODCI

Chválí nám je všichni. Jsou to profíci, kteří v cizině žili a milují cestování.

MYSLÍME DOPŘEDU

Včas rezervujeme vstupenky a jsme připraveni na vše s předstihem.


Nová dávka
Inspirace!

Tištěný katalog zájezdů, tipů, zážitků a rad na rok 2020.
Zdarma do Vaší schránky!