Centrem Barcelony poběží tisíce žen v růžových tričkách

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 2875x

Běžkyně v růžovém dresu zaplaví ulice španělské metropole v neděli 19. října ráno. Poběží se jubilejní desátý běh žen, s výtěžkem 100 tisíc eur pro charitu.

Vyberte si z našich 27 zájezdů do BarcelonyZobrazit zájezdy

Víte, že…

Předběžně se počítá s vydáním více než 25 tisíc startovních čísel? Každá účastnice si domů odnese památeční růžové tričko.

V neděli ráno ulice hlavního města Španělska doslova zaplaví běžkyně v růžovém dresu. Pětadvacet tisíc odhodlankyň zdolá 6,7 km dlouhou trať, aby hlavně pomohly charitě, ale i aby si zasportovaly.

Ženy v ulicích Barcelony poběží především proto, aby zvedly povědomí o zdravém životním stylu, který je tolik důležitý a souvisí i s prevencí vzniku rakoviny prsu.

Organizátoři se zavázali věnovat na výzkum včasného diagnostikování této závažné nemoci částku 100 tisíc euro.

Jubilejní desátý ročník tradičního barcelonského Běhu žen (Carrera de la Mujer) se koná v neděli 19. října od 10 hodin ráno. Začátek a zároveň i cíl běhu je ulice Avinguda Maria Cristina, blízko slavné fontány na vrchu Montjuic, která se o víkendu mění v osvětlenou a nazvučenou šou.

 

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Španělsko (Barcelona)

Katalánská metropole živě

Vyberte si jeden z našich 27 zájezdů do Barcelony

Zájezdy do Barcelony

Nejbližší volný zájezd odlétá již 7. březnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/centrem-barcelony-pobezi-tisice-zen/Doporučujeme z Španělska

Nejnovější z ŠpanělskaPřihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!

Katalog 2024