Filmový piknik pod barcelonským nebem

Daniel Šácha Daniel Šácha, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 2164x

Vyberte si z našich 14 zájezdů do BarcelonyZobrazit zájezdy

Láká vás netradiční zážitek pod barcelonským nebem? Výběr těch nejlepších filmů a piknik navrch? Tak to musíte rozhodně vyzkoušet populární open-air festival Sala Montjuic, který probíhá až do 8. srpna přímo na hradě.

Dokonalý filmově-hudební mix toho nejlepšího z posledních let probíhá vždy v pondělí, středu a v pátek za pouhých šest euro (cca 160 korun).

A na co se letos těšit? Oscarový Nespoutaný Django, Jasmíniny slzy Woodyho Allena nebo nikdy nestárnoucí kultovní film Kmotr. To jsou jen některé z lákadel, které si můžete na hradě Montjuic během léta vychutnat. Pro ještě lepší zážitek pořadatelé doporučují, abyste si nezapomněli vzít deku a drobné občerstvení. Takový filmový piknik v Barceloně je totiž nezapomenutelný zážitek.

Daniel Šácha

Daniel ŠáchaExpert Radynacestu.cz

Španělsko (Barcelona)

Katalánská metropole živě

Vyberte si jeden z našich 14 zájezdů do Barcelony

Zájezdy do Barcelony

Nejbližší volný zájezd odlétá již 11. červenceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/filmovy-piknik-pod-barcelonskym-nebem/Doporučujeme z Španělska

Nejnovější z ŠpanělskaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024