Jean Bouin v Barceloně: 91. ročník nejstaršího běžeckého závodu se blíží

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 21. 1. 2017 • Přečteno 2575x

Sportovní akce, která každoročně láká ty nejlepší běžce, se letos uskuteční 23. listopadu. Je to již 91. ročník tradičního závodu.

Vyberte si z našich 13 zájezdů do BarcelonyZobrazit zájezdy

Barcelona je městem sportu. V neděli 23. listopadu se zde poběží Jean Bouin – jeden z nejslavnějších běžeckých závodů, který každoročně láká špičky mezi atlety. Letos to bude již jeho 91. ročník.

Není proto překvapující, že i letos se závodu zúčastní ve všech kategoriích na 3500 závodníků. Slavnostní otevření závodu si nenechá ujít ani kolem patnácti tisíc sportovních fanoušků. Více se o jednotlivých tratích a detailech závodu dočtete na oficiálním webu akce.

Že je závod, pojmenovaný po legendárním francouzském atletu Jeanu Bouinovi, v katalánské metropoli hluboce zakořeněný, dokazuje i to, že jej, jako každý rok, organizuje „Mundo Deportivo“  nejstarší sportovní noviny ve Španělsku a druhé nejstarší na světě. Vycházejí už od roku 1906.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Španělsko (Barcelona)

Katalánská metropole živě

Vyberte si jeden z našich 13 zájezdů do Barcelony

Zájezdy do Barcelony

Nejbližší volný zájezd odlétá již 23. červenceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/jean-bouin-v-barcelone-91-rocnik/Doporučujeme z Španělska

Nejnovější z ŠpanělskaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024