Máte velikost sexy? Pak určitě vyrazte na nákupy do Londýna a objevte plus size obchody

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 22. 1. 2017 • Přečteno 6306x

Kašlete na předsudky a vyberte si na léto třeba pořádně odvážné šaty!

Vyberte si z našich 35 zájezdů do LondýnaZobrazit zájezdy

Existuje místo, kam nejedna vnadná žena krev a mlíko zabloudí ve svých snech. Místo, kde není nakupování doslova noční můrou a kde oblečení ve větších konfekčních velikostech nevypadá jako pytel od brambor. Že v České republice nemůžete najít nic kvalitního, slušivého a dobře padnoucího? Věřte, že v londýnských obchodech pamatují i na ženy, kterým příroda nadělila trochu víc krásy, než kolik se jí vejde do „modelkovských“ velikostí.

Život je až příliš krátký na to, abychom nosily nudné, nemoderní, dobře nepadnoucí, těsné nebo jakkoliv nelichotivé oblečení! Oblečte se dokonale a stylově. Poradíme vám, kde hledat ty nejlepší (a nejdostupnější) obchody pohledem skutečně náročných zákaznic. Užijte si nákupy v Londýně a hlavně nezapomeňte: nejen doopravdy dobře vypadat, ale také se tak cítit, to můžete v jakémkoliv věku a v jakémkoliv těle!

Kašlete na předsudky a vyberte si na léto třeba pořádně odvážné šaty! I mezi Londýňankami najdete krásné ženy všech možných tvarů a velikostí. Většina obchodů s opravdu kvalitní plus size módou je navíc rozprostřena v blízkosti slavné Oxford Street, takže nebudete muset obíhat celý Londýn. Vybírat lze z opravdu široké škály luxusních i cenově přijatelných obchodů.

Evans

V současnosti má 180 poboček s plus size módouV současnosti má 180 poboček s plus size módou

Evans je doslova high-street (high-street označuje hlavní nákupní třídu ve městě) Mekkou pro ženy velikosti 14 až 32. V současnosti má 180 poboček s plus size módou a je znám především svým důrazem na sebejistotu, krásu a dostupnost. Všichni zaměstnanci procházejí pravidelnými školeními, aby vám během každé návštěvy byli dobrými a zasvěcenými rádci.

Jestli někdo ví, jak z ženy krev a mlíko udělat andělskou sexy krásku, pak jsou to právě oni. V obchodě Evans najdete vše od nočního prádla až po šaty pro speciální příležitosti. V současnosti tou nejúspěšnější značkou v jejich portfoliu je dánská oděvní značka Carmakoma, která se zaměřuje na ženy s plnými tvary. I když Carmakoma sleduje aktuální módní trendy, nikdy tak nečiní na úkor dokonalého zpracování střihů. Jejich střihy ženským křivkám vždy fantasticky padnou a lichotí!

Adresa: 529-533 Oxford Street, Londýn W1C 2QN

Primark

Primark můžete navštívit např. na samém konci Oxford StreetPrimark můžete navštívit např. na samém konci Oxford Street

Na ženy, které příroda obdařila plnějšími tvary, nezapomínají ani v Primarku, na samém konci Oxford Street. Výběr v Primarku sice není nikterak široký, ale pár jednoduchých kousků šatníku zaručeně nakoupíte i tady.

Adresa: 499-517 Oxford Street, Londýn, W1K 7DA 

Čtení: Zájezdy do Londýna – srovnání a doporučení

Next

Na protilehlé straně Oxford Street najdete další známý obchodní řetězec s již mnohem větším výběrem oděvů nadměrných velikostí, jejichž kvalita je navíc o poznání lepší než v Primarku.

Adresa: 508-520 Oxford Street, Londýn, W1C 1NX

Long Tall Sally  

Tento obchod si oblíbily především ženy, které svou výškou často převyšují i všechny přítomné muže v místnosti. Long Tall Sally na Chiltern Street nabízí rovněž široký sortiment obuvi nadměrných velikostí.

Adresa: 21-25 Chiltern Street, Londýn, W1U 7PH

Marina Rinaldi

Marina Rinaldi doslova změnila pohled na oblékání ženMarina Rinaldi doslova změnila pohled na oblékání žen

Tuto na svou dobu poměrně inovativní italskou značku si oblíbily ženy, které mají rády kvalitní italskou módu. Založena byla již v roce 1980 a od samého počátku se soustředila především na dámské kolekce oblečení ready-to-wear (tj. oblečení ve standardizovaných velikostech připravené k okamžitému nošení) od velikosti 14 nahoru.

Marina Rinaldi doslova změnila pohled na oblékání žen, které mají nějaké to kilo navíc, a módnímu světu dala na vědomí, že chtít se dobře oblékat mohou i ženy se super ženskými křivkami. Nenechte se zbytečně odradit ochrankou obchodu u dveří a vstupte. Marina Rinaldi myslí na všechny věkové kategorie a opravdu krásnou a elegantní umí udělat ženu v jakémkoliv věku.

Vysoká kvalita zpracování a použitých materiálů i do detailu propracované a dokonalé střihy se sice přímo odrazí v ceně, ale na druhou stranu můžete mít stoprocentní jistotu, že vaše oblečení jen tak nevyjde z módy a i při častém nošení vydrží několik sezón. Do obchodu Marina Rinaldi se určitě vypravte, pokud stále hledáte ty pravé večerní šaty, boty a doplňky. Najdete tady ale i oblečení určené pro čas strávený ve městě i při sportovní aktivitě.

Adresa: 5 Albemarle Street, Londýn W1S 4HF, nebo zkuste třeba 39 Old Bond Street, Londýn W1S 4QP 

Bravissimo

Na opačné straně, u křižovatky Oxford Circus (křižovatce s Regent Street), navštivte Bravissimo, království spodního prádla, v němž objevíte krásné a zároveň velmi pohodlné dámské spodní prádlo, plavky a módní noční prádlo větších velikostí.

Adresa: 28 Margaret Street, Londýn W1W 8RZ 

Beige Plus

Leanda Walters, zakladatelka značky Beige Plus, začínala v HarrodsLeanda Walters, zakladatelka značky Beige Plus, začínala v Harrods

Leanda Walters, zakladatelka značky Beige Plus, začínala u těch nejlepších, a sice v nejslavnějším obchodním domě na světě, v Harrods. Stále častěji si uvědomovala, že naprostý nedostatek módního oblečení pro ženy větších velikostí, mezi které sama patřila, je pro ni nadmíru frustrující.

V rozhovorech opakovaně prozradila, že již jako velmi mladé dívce se jí nedařilo udržet si štíhlou postavu bez zbytečného trápení a že ji vždy velmi vadila jen omezená nabídka v obchodech. Dnes má Leanda Walters v Londýně hned tři obchody. Každého zaměstnance sama pečlivě vybírala tak, aby se vám stal tím nejlepším osobním módním stylistou.

V obchodě najdete i některé další značky určené opravdovým ženám s opravdovými křivkami: Not Your Daughter´s Jeans (NYDJ), Anna Scholz, Spanx či Basler.

Adresa: 44 New Cavendish Street, Londýn W1G 8TR, 8 Hallswelle Parade, Londýn NW11 ODL, 33 Southampton Row, Londýn WC1B 5 HJ

Live Unlimited London

„Z Londýna s láskou,“ přesně takové je motto značky, kterou vám představíme jako poslední. Značka Live Unlimited London usiluje o to, aby se každá žena cítila sebejistě a vypadala každý den dobře. Její výhoda spočívá především v tom, že i pokud jsou vaše nákupy v Londýně zatím v nedohlednu, můžete v tomto internetovém obchodě vybírat z pohodlí a klidu domova.

My jsme si letos velmi oblíbili především jejich černobílé grafické potisky. Webová adresa: www.liveunlimitedlondon.com

Užijte si zábavu, načerpejte pořádnou dávku inspirace na výraznou obměnu šatníku se vším všudy – pojeďte s námi na nákupy do Londýna! Nechte se přesvědčit, že být sexy v žádném případě neznamená nosit velikost menší než 14! Nadměrné? Nádherné!

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 35 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd již 24. červenceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/nakupy-pro-vetsi-velikosti-v-londyne/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024