Nejlepší investice do cestovatelského roku 2018? Vychytaná bunda se spoustou praktických kapes

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 4. 1. 2018 • Přečteno 2966x

Našli díru na trhu, vymysleli funkční cestovní bundu a mají obrovský úspěch. Tak nějak by se dal ve zkratce popsat příběh jedné indicko-americké manželské dvojice, která stojí za značkou BauBax.

26 zájezdů na téma: Zimní Zobrazit zájezdy

Tip pro vás...

Chcete skutečně cestovat nalehko? Žádný problém. Umožní vám to i další super vychytávka – tričko, které stačí prát jen 1x za 46 dní. Než vám obě vychytávky doručí až domů, zjistěte, co si můžete vzít do příručního zavazadla do letadla.

Před odjezdem na dovolenou to bývá pokaždé stejné. Balíte si spoustu (ne)potřebných věcí s tím, že se vám budou zaručeně hodit. A vaše usilovné snažení vrcholí usednutím na přeplněný kufr v naději, že zámek nakonec určitě zacvakne. Že se v tom poznáváte? Pak pro vás máme tip, jak mít letos všeho méně a cestovat nalehko. Varování: Pořízení téhle cestovní bundy může být životně nebezpečné pro všechny vaše balící zlozvyky.  

Asi se shodneme, že po světě cestujeme proto, abychom se přenesli do jiné kultury a poznali nová místa a lidi. Rozhodně ne proto, abychom se hrbili pod tíhou kufrů jako udření nosiči zavazadel.

Raději si tentokrát se svým kufrem zahrajte „škatulata, hejbejte se“ a všechny nezbytnosti, které jinak ukládáte do příručního zavazadla, pro změnu vložte do kapes své nové víceúčelové bundy. Co se nevejde, nechte rovnou doma. Nejspíš to totiž vůbec nepotřebujete.

Na cestách určitě mnohokrát oceníte přímo do bundy všitý nafukovací polštářek pod hlavu a krk, masku na oči na spaní i neoprenovou termokapsu pro chlazené či teplé nápoje. Možnost mít u sebe všechny cestovní nezbytnosti (power banku, cestovní pas, dotykové pero, chytrý telefon, sluneční brýle, bezprstové rukavice, sluchátka i 10″ tablet) pak zaručí k tomu speciálně určené funkční kapsy. Bunda je rovněž vybavena dvěma flísovými kapsami pro zahřátí rukou.

Tuhle geniální bundu, která podstatně zjednoduší a zpříjemní cestování, vyrábí v několika různých variantách a barvách společnost BauBax. A v povánoční slevě na webu ebags.com může být vaše už za cenu od 3.185 korun. V nabídce je nejen klasická verze, ale i větrovka, mikina či sportovní sako. Vyberte si, jakou variantu chcete, cestovatelskou chybu 100% neuděláte.

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Zimní zájezdy

Za zimou a zimní náladou

Vyberte si jeden z našich 26 zájezdů na téma: Zimní

Zájezdy

Nejbližší volný zájezd odlétá již 1. prosince



URL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/nejlepsi-investice-do-cestovatelskeho-roku-2018-vychytana-bunda-se-spoustou-praktickych-kapes/



Doporučujeme z celého světa

Nejnovější z celého světa



Získejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024