Podzimní Paříž: Monu Lisu můžete teď navštívit zdarma

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 2675x

Od října se v určitých dnech můžete podívat do Louvre aniž byste museli platit vstupné. Stačí jen přijít ve správný den a obejdete se bez vstupenky. Louvre a další slavná muze čekají.

Vyberte si z našich 39 zájezdů do PařížeZobraz zájezdy

Kdo by nechtěl navštívit romantickou Paříž! Pokud vás však v městě nad Seinou lákají krom památek i slavná umělecká díla, je podzim tím správným obodobím pro návštěvu.

Proč se nepodívat na originál Van Goghovy Slunečnice nebo nespatřit křehký úsměv Mony Lisy, a to bez zakoupení vstupenky?

Od 1. října, každou první neděli v měsíci, se totiž v Louvre vstupné, které jindy přijde na 12 euro za osobu, neplatí. Sbírky jednoho z nejslavnějších muzeí světa budou ke zhlédnutí pro každého zcela zdarma.

Podzimní francouzská metropole toho však nabízí mnohem více. Volný vstup každou první neděli v měsíci platí i do Centra Pompidou, Muzea moderního umění nebo Musée dʽOrsay, kde jsou k vidění díla impressionistů.

Podívejte se na kompletní přehled volného vstupu a slev do muzeí a památek.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Francie (Paříž)

Vezměte si Paříž do dlaně

Vyberte si jeden z našich 39 zájezdů do Paříže

Zobrazit aktuální zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd odlétá již 16. dubnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/podzimni-pariz-monu-lisu-muzete-ted-navstivit-zdarma/

Doporučujeme z Francie

Nejnovější z FrancieNOVÝ E-BOOK
PLNÝ CHUTI!

Co ochutnat na cestách?
Gastro rady, tipy
a recepty z celého světa..

Přihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!