Podzimní Paříž: Monu Lisu můžete teď navštívit zdarma

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 4306x

Od října se v určitých dnech můžete podívat do Louvre aniž byste museli platit vstupné. Stačí jen přijít ve správný den a obejdete se bez vstupenky. Louvre a další slavná muze čekají.

Vyberte si z našich 28 zájezdů do PařížeZobrazit zájezdy

Kdo by nechtěl navštívit romantickou Paříž! Pokud vás však v městě nad Seinou lákají krom památek i slavná umělecká díla, je podzim tím správným obodobím pro návštěvu.

Proč se nepodívat na originál Van Goghovy Slunečnice nebo nespatřit křehký úsměv Mony Lisy, a to bez zakoupení vstupenky?

Od 1. října, každou první neděli v měsíci, se totiž v Louvre vstupné, které jindy přijde na 12 euro za osobu, neplatí. Sbírky jednoho z nejslavnějších muzeí světa budou ke zhlédnutí pro každého zcela zdarma.

Podzimní francouzská metropole toho však nabízí mnohem více. Volný vstup každou první neděli v měsíci platí i do Centra Pompidou, Muzea moderního umění nebo Musée dʽOrsay, kde jsou k vidění díla impressionistů.

Podívejte se na kompletní přehled volného vstupu a slev do muzeí a památek.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Francie (Paříž)

Vezměte si Paříž do dlaně

Vyberte si jeden z našich 28 zájezdů do Paříže

Zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd odlétá již 15. srpnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/podzimni-pariz-monu-lisu-muzete-ted-navstivit-zdarma/Doporučujeme z Francie

Nejnovější z FrancieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024