Velký průmyslový palác v Paříži: obří kluziště, noční klub i historická památka v jednom

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 3831x

Největší ledová plocha ve Francii bude všem bruslařským nadšencům k dispozici od 14. prosince do 4. ledna ve Velkém průmyslovém paláci.

2 zájezdy na téma: Advent – PařížZobrazit zájezdy

Kluziště o rozměru necelých tří kilometrů čtverečných se otevírá pod secesní klenbou Velkého průmyslového paláce v Paříži v neděli 14. prosince. Nezapomenutelné zážitky s celou rodinou či přáteli umožní až do 4. ledna.

Bruslení bude zpříjemňovat hudba i světelné efekty. Pro doplnění energie jsou kolem paláce umístěny stánky s občerstvením, kde je lákadlem degustační stánek Ferrero Rocher s pralinkami a horkou čokoládou.

Otevřeno je denně od 10 hodin. Každý den od 21. hodiny večer do 2. hodiny ranní se kluziště promění v obří taneční parket nočního klubu.

Vstupné, které si můžete zakoupit na stránkách Paláce, je pro dospělého 15 euro, pro děti od 3 do 12 let 10 euro. Na noční akce se platí 25 euro. Pokud nemáte svoje brusle, můžete si je vypůjčit na místě. Půjčovné se neplatí, je pro všechny zahrnuto v ceně vstupenky.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Adventní Paříž

Prožijte advent v Paříži

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Paříže na téma: Advent

Zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd odlétá již 6. prosinceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/prumyslovy-palac-pariz-brusleni/Doporučujeme z Francie

Nejnovější z FrancieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024