Velký průmyslový palác v Paříži: obří kluziště, noční klub i historická památka v jednom

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 2504x

Největší ledová plocha ve Francii bude všem bruslařským nadšencům k dispozici od 14. prosince do 4. ledna ve Velkém průmyslovém paláci.

Vyberte si z našich 27 zájezdů do PařížeZobraz zájezdy

Kluziště o rozměru necelých tří kilometrů čtverečných se otevírá pod secesní klenbou Velkého průmyslového paláce v Paříži v neděli 14. prosince. Nezapomenutelné zážitky s celou rodinou či přáteli umožní až do 4. ledna.

Bruslení bude zpříjemňovat hudba i světelné efekty. Pro doplnění energie jsou kolem paláce umístěny stánky s občerstvením, kde je lákadlem degustační stánek Ferrero Rocher s pralinkami a horkou čokoládou.

Otevřeno je denně od 10 hodin. Každý den od 21. hodiny večer do 2. hodiny ranní se kluziště promění v obří taneční parket nočního klubu.

Vstupné, které si můžete zakoupit na stránkách Paláce, je pro dospělého 15 euro, pro děti od 3 do 12 let 10 euro. Na noční akce se platí 25 euro. Pokud nemáte svoje brusle, můžete si je vypůjčit na místě. Půjčovné se neplatí, je pro všechny zahrnuto v ceně vstupenky.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Francie (Paříž)

Vezměte si Paříž do dlaně

Vyberte si jeden z našich 27 zájezdů do Paříže

Zobrazit aktuální zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd již 21. říjnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/prumyslovy-palac-pariz-brusleni/Doporučujeme z Francie

Nejnovější z FrancieNová dávka
Inspirace!

Tištěný katalog zájezdů, tipů, zážitků a rad na rok 2020.
Zdarma do Vaší schránky!

Přihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!