Silvestr v Paříži: Nový rok přivítají Pařížané videoprojekcí na Vítězném oblouku

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 4616x

Příchod nového roku Paříž i její obyvetelé přivítají videoprojekcí na Vítězném oblouku a den poté vekolepou přehlídkou na Champs Elyséés.

Vyberte si z našich 29 zájezdů do PařížeZobrazit zájezdy

Pro příchod roku 2015 si pařížská radnice připravila pro Pařížany i všechny milovníky města nad Seinou novoroční oslavy v místech pro toto město nejvíc emblematických – u Vítězného blouku a na Champs Elysées.

Na Silvestra od 23 hodin večer až do druhého dne 1. ledna se bulvár Champs Elysées stane pěší zónou. Na Vítězném oblouku se v rámci novoročních oslav bude promítat videoshow.

Začátek projekce je půl hodiny před půlnocí a promítání skončí odpočítáváním příchodu nového roku za doprovodu nádherných světených efektů.

Na Nový rok 1. ledna od 13 hodin bude třída Champs Elysées hostit novoroční slavnostní přehlídku. Průvod bude zahrnovat patnáct kapel deseti národností a pěti renomovoných cirkusů. Od 18 hodin večer bude slavný bulvár opět otevřen i pro dopravu.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Francie (Paříž)

Vezměte si Paříž do dlaně

Vyberte si jeden z našich 29 zájezdů do Paříže

Zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd již 15. srpnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/silvestr-v-parizi-novy-rok-video/Doporučujeme z Francie

Nejnovější z FrancieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024