Chcete znát tajemství? V Paříži můžete výborně povečeřet jen za cenu jedné skleničky…

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 3431x

V Paříži najdete hned tři bary, kde se najíte v orientálním stylu a ještě vás to nebude stát víc, než je cena jedné skleničky vína či půllitru piva.

Vyberte si z našich 34 zájezdů do PařížeZobrazit zájezdy

V Paříži najdete hned tři bary, kde se najíte v orientálním stylu a ještě vás to nebude stát víc, než je cena jedné skleničky vína či půllitru piva. V jednom z barů vám k jídlu naservírují dokonce živou hudbu.

Začněte třeba v Tribal Café v živé čtvrti Opéra – Grands Boulevards. Vždy do posledního místa zaplněné stoly jsou rozestavěny ve stylové uličce Paříže, rue du Faubourg Saint-Denis. Ve středu a ve čtvrtek můžete ochutnat moules-frites a v pátek a v sobotu kuřecí kuskus. Stačí si jen po 21. hodině objednat pití.

Další dva bary, La Cordonnerie a Le Grenier, zdarma k pití podávají telecí hrudí s kuskusem. Nečekejte žádný gurmánský zážitek ani velké porce jídla, jen si užívejte, že za jídlo tentokrát nemusíte platit. Bar Le Grenier na východě Paříže navíc bezplatně k talíři výtečného kuskusu servíruje ještě každý pátek a sobotu večer živý koncert „gypsy jazzu“. A pokud pro vás noc ještě ani poté neskončí, vydejte se do nejživější ulice Paříže po setmění (rue Oberkampf).   

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Francie (Paříž)

Vezměte si Paříž do dlaně

Vyberte si jeden z našich 34 zájezdů do Paříže

Zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd již 13. červnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/vecere-za-cenu-jedne-sklenicky/Doporučujeme z Francie

Nejnovější z FrancieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024