Barcelonská námořní přehlídka: Pravý oceán zážitků!

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 22. 1. 2017 • Přečteno 2445x

Barcelonská námořní přehlídka: Pravý oceán zážitků!

Vyberte si z našich 20 zájezdů do BarcelonyZobrazit zájezdy

Surfovat ve vodách barcelonského přístavu, vyzkoušet si scuba diving, vodní lyže, jet skiing nebo jízdu na kánoi? Tohle všechno a ještě mnohem víc nabízí barcelonský námořní festival.

Námořní přehlídka „Salon Nautico“ je určena všem, kdo mají rádi lodě, moře a vodní sporty, ať už jako profesionálové nebo jen tak ze záliby.

Pro fanoušky lodí je připravena přehlídka jachet, plachetnic, motorových i nafukovacích člunů, katamaránů a rekreačních rybářských lodí. Z 650 očekávaných lodních plavidel na scéně tu bude mít premiéru i sedmdesát lodních novinek.

Přemýšlíte o rekreačním rybaření? Pruty, háčky, vlasce, navijáky... Na workshopech se dozvíte, jak chytat ryby zodpovědně. Nebudou chybět ani gastronomické ochutnávky a také nabídka sportovního i rekreačního vybavení.

Dozvíte se tu všechno, co jste kdy potřebovali vědět o jachtaření, vodních sportech nebo prostě o tom, jak se dá na moři užívat. Od 15. do 19. října v Port Vell, jachtařském přístavu v Barceloně.

 

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Španělsko (Barcelona)

Katalánská metropole živě

Vyberte si jeden z našich 20 zájezdů do Barcelony

Zájezdy do Barcelony

Nejbližší volný zájezd odlétá již 22. srpnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/barcelonska-namorni-prehlidka-ocean-zazitku/Doporučujeme z Španělska

Nejnovější z ŠpanělskaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024