Promiň Heathrow. Od ledna je nejrušnějším letištěm světa Al Maktoum v Dubaji

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 6082x

Letiště v Dubaji se letos stalo nejrušnějším letištěm na světě. Předstihlo dosavadní světovou jedničku letiště Heathrow v Londýně.

Vyberte si z našich 14 zájezdů do DubajeZobrazit zájezdy

Víte, že...

Z Prahy se do Dubaje letecky dostanete za 5 a půl hodiny? Můžete letět společností Smart Wings ve spolupráci s Travel Service nebo aerolinkami Emirates.

Letiště v Dubaji se letos stalo nejrušnějším letištěm na světě. Předstihlo dosavadní světovou jedničku letiště Heathrow v Londýně.

Podle amerického deníku Wall Street Journal letiště v Dubaji odbavilo na začátku roku 18,36 milionu mezinárodních cestujících, a tak předstihlo svého britského konkurenta o necelé dva miliony.

Nejvytíženější letiště v Dubaji je ale zároveň i nejrychleji rostoucím. Za jeho růstem prý stojí jeho domovské aerolinky Emirates a jejich strategie přepravovat cestující na dálkových letech mezi Evropou, Asií a USA, s přestupem v Dubaji.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Spojené arabské emiráty (Dubaj)

Poznejte město kuriozit

Vyberte si jeden z našich 14 zájezdů do Dubaje

Zájezdy do Dubaje

Nejbližší volný zájezd odlétá již 16. říjnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/dubaj-nej-letiste/Doporučujeme z Emirátů

Nejnovější z EmirátůZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024