Festival lásky vypukne již tuto sobotu v Londýně. Jste i vy připraveni se osudově zamilovat?

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 21. 1. 2017 • Přečteno 2319x

Festival lásky (Festival of Love) ve všech jejích podobách se po čase opět vrací do centra londýnské kultury.

Vyberte si z našich 31 zájezdů do LondýnaZobrazit zájezdy

Festival lásky (Festival of Love) ve všech jejích podobách se po čase opět vrací do centra londýnské kultury – do Southbank Centre (Belvedere Road, South Bank, London SE1 8XX), místa výstav, koncertů, divadla a recitace.

V Southbank Centre všichni vášnivě věří, že umění má moc měnit lidské životy a že jako takové musí být dostupné naprosto všem. To je myšlenka, s jakou organizují i všechny své umělecké počiny. Po dobu dvou měsíců (6. 6. – 31. 8.) se bavte během tematických aktivit, představení, hudebních vystoupení, výstav... Prohlédněte si rozsáhlé vnitřní i venkovní instalace, interaktivní umělecká díla, unikátní pop-upy. Užívejte si společnost stovek umělců a uměleckých komunit.

Všichni mají tentokrát společný cíl – oslavit tu nejsilnější a nejtvořivější emoci, lásku, a spoluutvářet naprosto nezapomenutelné léto!

Řada výstav bude slavnostně odhalena již o tomto víkendu (6. – 7. června). Vybrané víkendy budou tematicky zaměřené.

Ještě pořád váháte, zdali máte partnerku požádat o ruku? Chcete to udělat trochu bláznivě a netradičně? Proč ne třeba o víkendu 29. – 30. srpna? Minulý rok této nabídky využilo 70 párů, gayové, heterosexuálové, mladí, staří, prostě všichni, kteří rádi dělají bláznivé věci a zároveň chtějí svůj vztah stvrdit sňatkem.

 

Tentokrát úplně zapomeňte na to, jak při svých aktivitách vypadáte. Bez chybičky… a bez života. Třeba si uplácejte hrad z písku na Urban Beach, umažte se od dobrého jídla z všemožných stánků… Prostě si to maximálně užijte! A hlavně neříkejte, že už na to nemáte věk! Je-li vám přes šedesát a nadevšecko milujete tanec a zpěv, můžete se zúčastnit zajímavých workshopů. Vstup na všechny akce je bezplatný! Neváhejte a prostudujte si úplný program ještě dnes.

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 31 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 27. červnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/festival-of-love-v-londyne/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024