Londýnský Hyde Park se promění v zimní ledové království

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 4076x

Bruslící plocha či ledový palác se sochami, kolotoče, horská dráha a akrobatická vystoupení. A také nezapomenutelné vánoční trhy. Brány Wonderlandu se otevírají v pátek 21. listopadu v pět hodin odpoledne.

2 zájezdy na téma: Advent – LondýnZobrazit zájezdy

Už zanedlouho se do londýnského Hyde Parku navrátí duch zimních svátků a radovánek. Zimní Wonderland opět přinese zábavu a radost dětem i dospělým. Otevírá se 21. listopadu a přístupný bude všem návštěvníkům denně od 10 do 22 hodin až do 4. ledna.

Nebude chybět nádherné kluziště rozkládající se kolem viktoriánského altánu, království ledových soch „Magical Ice“ nebo akrobatická čísla v podání cirkusových tanečníků.

Menším dětem se budou líbit kolotoče, pro ty větší budou připravena autíčka nebo horská dráha. Klidnější povahy možná ocení vyhlídkovou jízdu na obřím kole, která z výšky 60 metrů nad zemí nabízí nezapomenutelný pohled na velkoměsto.

Později se v parku objeví i vánoční trhy a s nimi stánky nabízející ozdoby, šperky a další řemeslné výrobky, stejně tak jako tradiční občerstvení: svařené víno, pěnivou horkou čokoládu, německé klobásky a dezert churros, který se na ulici smaží ve velkých závitnicích, pak se rozláme na malé kousky a prodává.

Většina akcí je přístupná zdarma, pouze některé vyžadují zakoupení žetonů či vstupenek. Sváteční odpoledne ve Wonderlandu si můžete naplánovat podle webových stránek parku.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Adventní Londýn

Prožijte advent v Londýně

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Londýna na téma: Advent

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 5. prosinceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/londynsky-hyde-park-se-promeni-v-zimni-ledove/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024