Výhodné nákupy a trendy nabité přehlídky: Londýn se opět stane Mekkou módy

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 3259x

Přehlídky posledních trendů, módní kousky za snížené ceny i setkání s vizážisty a návrháři. Jedna z nejdůležitějších událostí ve světě módy začíná.

Vyberte si z našich 33 zájezdů do LondýnaZobrazit zájezdy

Víte, že...

Londýnský víkend módy je součástí londýnského týdnu módy, tzv. London Fashion Week, což je jedna z nejdůležitějších módních událostí na světě. Určena je ale hlavně profesionálům z branže. Odehrává se však na stejném místě.

Na celé čtyři dny se historický Somerset House promění na módní ráj, kde velká jména a značky z oblasti průmyslu módy a stylu ukáží svou kreativní práci.

Návštěvníky londýnského víkendu módy čeká jedinečná zkušenost s nakupováním zboží designérských značek. Exkluzivní ukázkové obchody více jak osmdesáti návrhářů na místě nabídnou své zboží za maloobchodní ceny.

Nebudou chybět ani přehlídky nabité novými trendy, salóny s ukázkami vlasové a kadeřnické péče a dokonce i setkání a vzdělávací panely s módními odborníky

Vstupenky, které vždy platí na jednotlivý den, se dají zakoupit na místě nebo předem na internetu a jejich ceny začínají na 20 librách. London Fashion Weekend se rozběhne od čtvrtka 26. února a potrvá do neděle 1. března.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 33 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 19. srpnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/londyn-tyden-mody/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024