Maraton Petra Pana: v Římě se poběží pro dobrou věc

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 22. 1. 2017 • Přečteno 2474x

Maraton Petra Pana, který se poběží 28. září v Římě, je zábavnou akcí pro rodiny s dětmi.

Vyberte si z našich 19 zájezdů do ŘímaZobrazit zájezdy

Zažijte báječný den s celou rodinou v Římě a zapojte sebe i svá dítka do Maratonu Petra Pana. Letos se startuje v neděli 28. září v 9:00 ráno v parku u Vily Pamphili.

Pro vítěze maratonu jsou připraveny hodnotné ceny. Ale pokud zrovna neskončíte mezi prvními, není to vůbec žádná prohra. Vaše startovací číslo je zároveň lístkem do tomboly, která se uskuteční po konci závodu. Takže se dostane i na posledníčky! Zároveň budou v parku po celý den probíhat zábavné hry a akce i pro nejmenší.

Nejen, že si užijete spoustu legrace, ale zároveň přispějete i na dobrou věc. Startovné, které činí 8 euro za dospělého a 3 eura pro děti do 14 let, bude věnováno italské nadaci Dům Petra Pana v Tastavere, která pomáhá rodinám s dětmi nemocných rakovinou.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Itálie (Řím)

Bude to jen váš Řím

Vyberte si jeden z našich 19 zájezdů do Říma

Zájezdy do Říma

Nejbližší volný zájezd odlétá již 4. červenceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/maraton-petra-pana-v-rime-se-pobezi-pro-dobrou-vec/Doporučujeme z Itálie

Nejnovější z ItálieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024