Výlet do Milána? Muzea, památky a pochopitelně i nákupy v CityLife Shopping District

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 15. 3. 2018 • Přečteno 5300x

Zarytí milovníci nákupů mohou v CityLife Shopping District v Miláně vybírat z nabídky 100 obchodů, které se tu městnají na ploše 32 000 metrů čtverečních.

Vyberte si z našich 28 zájezdů do ItálieZobrazit zájezdy

Tip pro vás...

Milán je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí dopoledne obdivovat krásu antických památek, odpoledne nakupovat a večer strávit u skleničky aperitivu a talíře lahodných těstovin.

Jste-li také pověstní svou zálibou v oblékání, okamžitě zpozorněte. Až si zase příště pojedete do Milána pro čerstvou dávku módní inspirace z vašich oblíbených obchodů, rozhodně byste neměli minout ráj všech milovníků nakupování a taky nové „must be“ místo v celé Itálii – CityLife Shopping District. Nový jarní kabát, slušivé kalhoty, elegantní kabelku… nikdy nebyla lepší příležitost je pořídit.  

Kolik máte v Miláně oblíbených obchodů? Deset, dvacet, třicet? Přitom stačí, abyste navštívili moderní obchodní centrum CityLife Shopping District a budete je tu mít hezky pohromadě pod jednou střechou.

Na prvním místě obliby je tu samozřejmě nakupování, ale jistě přijde řada také na příjemné posezení v kavárně nebo restauraci, návštěvu multikina nebo klidně i koncertu atd. A až se návštěvníci budou shánět po čerstvém vzduchu, mohou si to namířit do veřejného parku připomínajícího lombardskou krajinu.

CityLife Shopping District – největší a nejmodernější obchodní centrum v Itálii – je součástí unikátní rezidenční a administrativní čtvrti CityLife nedaleko milánského veletržního paláce.

Projekt počítal i s výstavbou Muzea moderního umění a 3 impozantních mrakodrapů. Jedním z nich je Generali Tower se 44 podlažími, která se elegantně vinou směrem vzhůru. Autorkou návrhu je nedávno zesnulá světově známá architektka Zaha Hadid. Tohle místo si zkrátka nejde neoblíbit a stojí za návštěvu, i když se jinak obchodním centrům obloukem vyhýbáte. 

Kde?

Piazza Tre Torri, 1L, Milán 

Kdy?

Otevřeno je každý den od 9 do 21 hodin.

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Itálie

Vidět Neapol a... Řím

Vyberte si jeden z našich 28 zájezdů do Itálie

Zájezdy do Itálie

Nejbližší volný zájezd již 18. červenceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/vylet-do-milana-muzea-pamatky-a-pochopitelne-i-nakupy-v-citylife-shopping-district/Doporučujeme z Itálie

Nejnovější z ItálieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024