Pěšky, na kole, letadlem a tak vůbec... v červnu cestujte po Evropě 100× jinak

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 4210x

Zkuste letos v létě objevovat evropské metropole méně tradičním způsobem. Letní sezóna za pár týdnů začíná...

Vyberte si z našich 10 zájezdů do StockholmuZobrazit zájezdy

O tom, že cestování po evropských metropolích je pro spoustu letních cestovatelů nedílnou součástí prázdninových rituálů, není třeba polemizovat. Určitě i vy máte v Evropě svá oblíbená místa pro čerpání sil. Vaše červnová dovolená se může nést v duchu hesla „Cestování po Evropě 100× jinak".  Jaké netradiční způsoby přepravy evropské metropole letos nabízí? 

Nic proti prověřeným jistotám, ale proč do svého letošního letního itineráře nezačlenit nějaký méně tradiční způsob dopravy? Nejenže se dobře pobavíte, ale ještě se domů vrátíte bohatší o spoustu zážitků a plní energie a síly. Každý všední den tak rázem povýšíte na neopakovatelný zážitek.

Římem v běžeckých botách 

Pro všechny, kdo nadevše na světě milují ranní jogging, není asi lepší místo v Evropě než Řím. Zatímco si půjdete po ránu zaběhat, poznáte po boku místního průvodce i věhlasné římské památky. Město bude na malou chvíli jen vaše. 

Stockholm z paluby lodi

Trávit v létě den co den v rozpálených ulicích Stockholmu může být docela velká nuda. Celodenní projížďky na vodě kolem velkolepého Stockholmského souostroví jsou tak tím pravým letním dobrodružstvím. Pokud si troufáte, můžete si na chvíli vyzkoušet kormidlování lodi pod vedením zkušeného instruktora. Až se loď přestane houpat v bocích, vychutnejte si oběd na palubě lodi nebo se běžte na chvíli svlažit ve vodě.

Budapešť z ptačí perspektivy

Toužíte po troše adrenalinu i pověstné ptačí volnosti? V tom případě se možná necháte zlákat třeba půlhodinovým soukromým vyhlídkovým letem nad Budapeští. Kochejte se obdivuhodným výhledem a nezapomeňte si na památku pořídit alespoň pár snímků.

Obklopte se přáteli a rodinou a vyrazte do slunné Evropy. Čekají vás nadpozemsky krásné dny. Utečte s námi a letos určitě zažijete něco nového a nezapomenutelného! Na co ještě čekáte? 

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Švédsko (Stockholm)

Objevte perlu Skandinávie

Vyberte si jeden z našich 10 zájezdů do Stockholmu

Zájezdy do Stockholmu

Nejbližší volný zájezd odlétá již 4. července

Maďarsko (Budapešť)

Pompézní Budapešť

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Budapešti

Zájezdy do Budapešti

Nejbližší volný zájezd odjíždí již 9. listopadu

Itálie (Řím)

Bude to jen váš Řím

Vyberte si jeden z našich 18 zájezdů do Říma

Zájezdy do Říma

Nejbližší volný zájezd odlétá již 4. červenceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/objevovani-novych-mest-mene-tradicne/Doporučujeme z celého světa

Nejnovější z celého světaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024