Na červený koberec ve člunu. Filmové Benátky jsou tady!

Nikol Kupková Nikol Kupková, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 2904x

Dnes začíná 71. ročník Filmového festivalu v Benátkách. Trvat bude do 6. září a uvede celkem 55 snímků, přičemž o Zlatého lva (hlavní cenu) bude bojovat 20 z nich.

Vyberte si z našich 3 zájezdů do BenátekZobrazit zájezdy

Dnes začíná 71. ročník Filmového festivalu v Benátkách. Trvat bude do 6. září a uvede celkem 55 snímků, přičemž o Zlatého lva (hlavní cenu) bude bojovat 20 z nich.

Historicky nejstarší mezinárodní filmový festival se odehrává na ostrově Lido a zaměřuje se na filmy od tvůrců, kteří se vymanili ze svého stylu. Vybírá si tedy spíše umělecké kousky. Letos bude zahájen světovou premiérou filmu Birdman mexického režiséra Alejandra Gonzáleze Iñárritua. 

Benátský festival je jedním z nejprestižnějších a nejkouzelnějších filmových festivalů na světě. No uznejte, kde jinde hvězdy na červený koberec vozí v motorových člunech?

Nikol Kupková

Nikol KupkováExpert Radynacestu.cz

Itálie (Benátky)

Město jako z pohádky

Vyberte si jeden z našich 3 zájezdů do Benátek

Zájezdy do Benátek

Nejbližší volný zájezd odlétá již 19. červenceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/na-cerveny-koberec-ve-clunu-filmove-benatky-jsou-tady/Doporučujeme z Itálie

Nejnovější z ItálieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024