Nejlepší vánoční trhy jsou ve francouzském Štrasburku, hlasovali turisté

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 5103x

Ocenění Nejlepší vánoční trhy pro rok 2015 obdržel francouzský Štrasburk. Druhé místo získaly německé Cáchy a třetí rakouská Vídeň. Praha skončila desátá.

2 zájezdy na téma: Advent – ŠtrasburkZobrazit zájezdy

Ocenění Nejlepší vánoční trhy pro rok 2015 obdržel francouzský Štrasburk. Druhé místo získaly německé Cáchy a třetí rakouská Vídeň. Po trdelníku vonící Praha skončila desátá.

Oblíbené Drážďany jsou překvapivě na šestém místě. Předběhlo je francouzské město Lille a německý Norimberk, který skončil čtvrtý.

Hlasování o nejlepších vánočních trzích v Evropě vyhlásila evropská kulturní organizace European Best Destinations a v anketě hlasovalo téměř 72 tisíc lidí. Téměř čtvrtinu všech hlasů obdržel právě Štrasburk. S výsledky se můžete detailně seznámit na webu organizace.

Město Štrasburk leží v Alsasku nedaleko hranic s Německem. Vánoční trhy v něm mají téměř nepřetržitou tradici od roku 1570, což z nich činí jedny z nejstarších trhů na kontinentu.Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Adventní Štrasburk

Prožijte kouzlo Štrasburku

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Štrasburku na téma: Advent

Zájezdy do Štrasburku

Nejbližší volný zájezd odlétá již 30. listopaduURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/nejlepsi-vanocni-trhy-ve-strasburku/Doporučujeme z Francie

Nejnovější z FranciePřihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!

Katalog 2023