Nekonečné čekání na dovolenou? S čerstvou kolekcí dekorací a bytových doplňků značky Primark klidně

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 29. 6. 2017 • Přečteno 3203x

Čemu dáváte přednost? Nákupům, dobrému jídlu nebo kultuře? A proč si jednoduše nevyberete všechno najednou? Tak neváhejte a udělejte si s námi pohodový výlet třeba do rakouské nebo britské metropole.

7 zájezdů na téma: Nákupy Zobrazit zájezdy

Víte, že...

1 z 10 liber, které nakupující vydají za oblečení ve Spojeném království, utratí právě v Primarku.

Něco nového je ve vzduchu. Nemyslíme tím ale horký letní vánek, nýbrž stylovou kolekci doplňků a bytových dekorací, s nimiž nedávno vyrukoval oblíbený módní řetězec Primark. Všem příznivcům prázdninového lenošení pod širým nebem je věnována kolekce výstižně nazvaná Lazy Summer, neboli Lenivé léto. Také si chcete nekonečné čekání na dovolenou nějak zkrátit? Pak můžeme nákupy v Primarku jedině doporučit.

Irský Primark znají všichni, i lidé, kteří se o módu nijak zvlášť nezajímají. Dnes má tato oděvní firma přes 290 obchodů po celém světě. Její bohatý sortiment dokáže řádně rozparádit každého milovníka extrémně levného oblečení, módních a bytových doplňků, kosmetiky, ale i sladkostí.

Doplňky s cestovatelským duchem jsou letos v duchu návratu k bohémskému stylu, který je hravý a plný nevšedních kontrastů. Evokují bílé písčité pláže, odpočinek na křesílku u zmrzliny, kouzelný svit svíček během teplých nocí… Zapomeňte projednou na trendy z časopisů i pravidla bytového designu. Zbořte zaběhnuté konvence a kombinujte barvy a materiály jen podle svých představ, nálady a vkusu.       

Ať žije léto! S doplňky z Primarku na letní dovolenou jen tak nezapomenete... Ať žije léto! S doplňky z Primarku na letní dovolenou jen tak nezapomenete...

Existuje nespočet možností, jak s úlovkem z Primarku ve Vídni či v Londýně, a za nějaký čas možná i z Primarku v Praze, nastoupit do autobusu nebo nasednout do letadla – a pak s ním dělat parádu tady v Čechách. Rozvěste okolo sebe přívěsky se symboly vzdálených kultur, zapalte vonné svíčky, dejte čerstvé ovoce do drátěného košíku, pořiďte si vintage vázu na luční kvítí a v houpací síti dlouze plánujte třeba exotickou dovolenou na Srí Lance.      

Nemůžete si vybrat, jaký doplněk si z Primarku přivézt? Rozhodování třeba se skleničkou vína, která se nám jeví elegantnější než těžký půllitr, bude mnohem snazší. Pohodlně se posaďte na terasu nebo balkón, užívejte si sluníčka a čerstvého povětří a začněte pomalu přemýšlet, kdy s námi vyrazíte do světa.

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Zájezdy na nákupy

Zažijte nákupní horečku

Vyberte si jeden z našich 7 zájezdů na téma: Nákupy

Zájezdy

Nejbližší volný zájezd odlétá již 9. června

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 32 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd již 30. května

Rakousko (Vídeň)

Nákupy? Poznání? Vídeň...

Vyberte si jeden z našich 3 zájezdů do Vídně

Zájezdy do Vídně

Nejbližší volný zájezd odjíždí již 13. prosinceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/nekonecne-cekani-na-dovolenou-s-cerstvou-kolekci-dekoraci-a-bytovych-doplnku-znacky-primark-klidne/Doporučujeme z celého světa

Nejnovější z celého světaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024