Svátek zamilovaných je tady! V Londýně zdobí výlohy motivy lásky, milostného citu a vášně

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 12. 2. 2018 • Přečteno 2574x

Pokud si občas postesknete, že valentýnská výzdoba v českých obchodech je až k uzoufání nudná či kýčovitá a nestojí za bližší prozkoumání, z návštěvy Londýna budete mít úplně opačný pocit. Garantujeme vám, že půjde o nezapomenutelný zážitek.

Vyberte si z našich 42 zájezdů do LondýnaZobrazit zájezdy

Tip pro vás…

Chcete si koupit něco nového na sebe, ale zrovna nemáte na velké utrácení? Přečtěte si náš článek a nechte se pozvat na levné nákupy v Londýně. Poradíme vám, kam za oblečením i dárky za výhodné ceny.  

 

Další svátek zamilovaných – sv. Valentýn – je před námi. A obchodní domy v hlavním městě Spojeného království Velké Británie a Severního Irska mají zase jednou táhlé fronty před svými výkladními skříněmi. Důvodem je veselá, nápaditá až výstřední valentýnská výzdoba. Netápejte, nehledejte, našli jsme ty nejvydařenější a nejnápaditější výlohy za vás. A věřte, že si budete chtít prohlédnout víc než jen jednu.

Pojďte se teď s námi podívat, jak vypadá Valentýn podle londýnských mistrů aranžmá, a nechte se na chvíli vtáhnout do světa lásky, vášně, erotiky a krásy. Nebo ještě lépe – udělejte si čas a vydejte se s námi „nakupovat očima“ do Londýna. Naživo jsou totiž tato malá umělecká díla mnohem krásnější. A to nejen 14. února. 

Londýnské obchody totiž nejsou krásné jen zevnitř, ale v průběhu celého roku si dávají přímo úzkostlivě záležet na tom, aby už z dálky poskytovaly okouzlující podívanou také všem kolemjdoucím ženám i mužům. 

V Londýně určitě zamiřte k výlohám Tiffany & Co.V Londýně určitě zamiřte k výlohám Tiffany & Co.

Ve skleněných vitrínách místních obchodů a obchodních domů dovádějí zamilované dvojice z papíru, lásce propadají i roztomilá papírová zvířátka, k polibku svádějí úžasná žhavá ústa ze samých rtěnek…

Nechybějí ani tradiční výlohy zbarvené krvavou červení, úchvatné červené spodní prádlo, růže a tuberózy – květiny symbolizující lásku, měkké okvětní plátky vznášející se ve vzduchu jako poselství lásky… Takže hurá (na nákupy) do Londýna.

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 42 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 11. dubnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/svatek-zamilovanych-je-tu-v-londyne-zdobi-vylohy-motivy-lasky-milostneho-citu-a-vasne/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024