Totální září na Temži

Nikol Kupková Nikol Kupková, Expert Radynacestu.cz Vydáno 18. 1. 2017 • Přečteno 3722x

30 dní, 1 řeka, 42 mil a více než sto událostí.To je Totally Thames, záříjový festival v Londýně, kterým budou Londýňané oslavovat řeku Temži.

Vyberte si z našich 31 zájezdů do LondýnaZobrazit zájezdy

30 dní, 1 řeka, 42 mil a více než sto událostí. To je „Totally Thames“, záříjový festival v Londýně, kterým budou Londýňané oslavovat řeku Temži.

Jednou z nejvýznamnějších akcí je tzv. Source to Sea River Relay (volně přeloženo Štafeta od pramene k moři). Chodci, plavci, veslaři, námořníci, kajakáři a mnoho dalších skupin a jednotlivců milujících Temži si budou z ruky do ruky předávat láhev s vodou z pramene řeky až k jejímu ústí do Severního moře.

Naplánováné jsou také hudební a umělecké události, přehlídky a závody lodí, archeologické objevování, environmentální a vzdělávací aktivity (mj. velký úklid řeky), prohlídky a společné procházky podél Temže a velká spousta doprovodných akcí v okolních čtvrtích.

Seznam všech akcí naleznete zde.

Nikol Kupková

Nikol KupkováExpert Radynacestu.cz

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 31 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 24. červenceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/totalni-zari-na-temzi/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024