V Paříži teď frčí brusle. Zabruslit si letos lze i v prvním patře Eiffelovy věže

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 3699x

Na jednom z nejromantičtějších míst na světě si letos můžete zabruslit, anebo se jen tak z výšky pokochat pohledem na zimní Paříž při usrkávání horké čokolády nebo svařeného vína.

1 zájezd na téma: Advent – PařížZobrazit zájezdy

Nejen Pařížané, ale i všichni návštěvníci francouzské metropole si nyní mohou zabruslit na jednom z nejatraktivnějších míst, které může Paříž nabídnout.

V nedávno zrekonstruovaném prvním patře Eiffelovy věže nově najdete i stodevadesát metrů čtverečných ledové bruslící plochy, která bude otevřena až do 15. února, denně od 10:30 ráno do půl jedenácté hodiny večerní.

Brusle ve velikostech 25 až 47, stejně tak jako dětské brusle pro nejmenší, jsou v půjčovně k dispozici všem zdarma. Platí se jen vstupné 5 euro.

Z výšky 57 metrů nad zemí se však můžete pokochat pohledem na zimní Paříž i z venkovního baru. V nabídce je svařené víno (5 euro), horká čokoláda (3 eura), dýňová polévka (6 euro) a k zakousnutí preclík (3 eura) nebo panini (6,50 euro). 

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Adventní Paříž

Prožijte advent v Paříži

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Paříže na téma: Advent

Zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd odlétá již 6. prosinceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/brusleni-na-eiffelovce/Doporučujeme z Francie

Nejnovější z FrancieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024