Veselé svátky jara v Paříži: velikonoční „hon na vajíčka“ se oderaje na Eiffelově věži

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 6467x

Nově zrekonstruované první patro Eiffelovy věže ukrývá stovky velikonočních vajíček, která si přejí být nalezena. Na své nálezce čekají až do pondělí 6. dubna večer.

Vyberte si z našich 28 zájezdů do PařížeZobrazit zájezdy

Víte, že...

V zemi Galského kohouta roznášejí velikonoční nadílku překvapivě zvony? Traduje se, že na Velký pátek utichají a odlétají do Říma, aby pak při svém návratu v neděli rozhazovaly po zahradách vajíčka a sladkosti jako nadílku pro hodné děti.

Jako velikonoční dárek návštěvníkům Eiffelovy věže je od soboty 4. dubna až do Velikonočního pondělí připraven v jejím prvním patře tradiční „hon na velikonoční vajíčka“. Úspěšní nálezci je budou moci směnit za sladkou pozornost.

Pokud se během Velikonoc budete nacházet v Paříži, ať už sami, nebo s dětmi, můžete navštívit nově zrekonstruované první patro Eiffelovy věže, kde jsou přes Velikonoce uschovány stovky barevných vajíček.

Když vajíčko najdete, můžete jej přinést do tamního obchodu se suvenýry, kde vám bude vyměněno za sladký dárek k Velikonocům! Hon na vajíčka končí v pondělí 6. dubna večer.

Dalších 35 tisíc vajíček čeká ve svých skrýších na Martových polích pod Eiffelovkou. Objevit je můžete přijít v neděli 5. dubna od 10 do 17 hodin. Stačí jen do parku vedle Eiffelovy věže přijít, zakoupit pas, který opravňuje k hledání, a vaše ratolesti se mohou pustit do hry na schovávanou s vajíčky. I zde se kraslice směňují za čokoládové dobroty.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Francie (Paříž)

Vezměte si Paříž do dlaně

Vyberte si jeden z našich 28 zájezdů do Paříže

Zájezdy do Paříže

Nejbližší volný zájezd odlétá již 15. srpnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/eiffelovavez-hon-vajicka/Doporučujeme z Francie

Nejnovější z FrancieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024