Jak na Nový rok, tak po celý rok: do nového roku Londýn vstoupí v plné parádě

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 22. 1. 2017 • Přečteno 3039x

Tanečníci, akrobati, hudebníci a historické vozy zaplaví centrum města. Londýnská novoroční přehlídka se letos koná už po devětadvacáté.

Vyberte si z našich 32 zájezdů do LondýnaZobrazit zájezdy

„Jak na Nový rok, tak po celý rok,“ říká se. A proto se veselá, pestrobarevná a bohatá novoroční přehlídka pořádá v hlavním městě Spojeného království každoročně hned první den v roce.

Letos v Londýně již po devětadvacáté bude tzv. New Year's Day Parade předznamenávat start do nového roku 2015. 

Na deset tisíc účinkujících tu bude v průvodech reprezentovat nejen jednotlivé části britské metropole, ale také různé krajiny světa.

Tanečníci, akrobati, hudebníci a historické vozy zaplaví centrum města. Průvod začíná ve 12 hodin na Picadilly, na křižovatce s Berkeley Street, a skončí v 15:30 na Parliament Square.

Přehlídka je zdarma a žádné divácké vstupenky nejsou potřeba. Mapu trasy a pořádek jednotlivých účinkujících sekcí najdete na webu akce.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 32 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 30. květnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/jak-na-novy-rok-tak-po-cely/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024