Jídlo má svátek! Začíná festival restaurací v Londýně

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 21. 1. 2017 • Přečteno 2921x

Speciální menu, kulinářsky tematické trasy, rychlá občerstvení i podniky s michelinskou hvězdou. Londýnský festival restaurací začíná 8. října a potrvá tři týdny.

Vyberte si z našich 32 zájezdů do LondýnaZobrazit zájezdy

Pokud milujete jídlo, neměl by vám ujít London Restaurant Festival, svátek londýnských restaurací, jejich kuchařů a speciálních menu. Začíná se 8. října a slavit se bude celé tři týdny.

Nečekejte však jen restaurace s michelinskými hvězdami. Festivalu se účastní jak špičkové podniky, tak i bistra na rohu ulice a stánky s rychlým občerstvením. A všechny spojuje jediné: Skvělé jídlo.

Návštěvníci festivalu si budou moci vybrat, zda navštíví určitou restauraci, kde si objednají speciální festivalové menu, anebo zda se rozhodnou spíše pro některou z túr ulicemi Londýna, která bude vždy na určité festivalové téma. Letos je to mimo jiné například španělské tapas nebo japonská kuchyně.

Zarezervovat místa předem si lze rovněž na některou z tzv. festivalových příloh – ať už se jedná o promítání filmu o vaření, besedu s kulinární novinářkou nebo ochutnávku vína.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 32 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 30. květnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/jidlo-ma-svatek-zacina-festival-restauraci-v-londyne/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024