Londýn je nejvýhodnějším evropským městem pro nákupy, tvrdí průzkum

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 21. 1. 2017 • Přečteno 3663x

Podle Globe Shopper City Index je nejlepší nakupovací destinací Londýn a po něm hned Madrid a Barcelona. Na čtvrtém místě je Paříž a pátý skončil Řím. Praha je devátá.

Vyberte si z našich 35 zájezdů do LondýnaZobrazit zájezdy

Víte...

Jaká nakupovací destinace je ideální právě pro vás? Otestovat se a vytvořit si vlastní index podle vlastních kritérií můžete na webové stránce Globe Shopper City Index, který byl zpracován Global Blue, společností zabývající se tax free shoppingem, tedy bezdaňovými nákupy v zahraničí.

Když za nákupy, tak jedině do Londýna! Právě ten se totiž podle průzkumu Globe Shopper City Index stal nejlepší destinací, kde se vyplatí nakupovat. Následují dvě španělské metropole: Madrid a Barcelona.

Dále podle průzkumu, který zahrnoval 33 evropských a 25 asijských měst, skončila jako čtvrtá Paříž a první evropskou pětku uzavřel Řím. Praha obsadila devátou příčku.

Porovnávány byly výhody a nevýhody při nakupování, jako jsou například jazyky, kterými se v dané destinaci zákazníci domluví, náklady na stravu a ubytování, doprava a samozřejmě také ceny, množství obchodů a zastoupenost mezinárodních značek.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 35 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd již 24. červenceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/londyn-nejlepsim-nakupy/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024