Londýnská katedrála sv. Pavla: vánoční koledy i půlnoční mše v druhé největší katedrále světa

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 3742x

Nic nenaladí na sváteční strunu Vánoc tolik jako koledy a půlnoční mše v druhé největší katedrále světa. Aby se dostalo na všechny zájemce, bude na Paternoster Square obří obrazovka s přímým přenosem.

2 zájezdy na téma: Advent – LondýnZobrazit zájezdy

Tip pro vás

Chcete-li se vyhnout dlouhé frontě při vstupu do katedrály a přesto se duchovně naladit na vánoční strunu alespoň na chvilku, přijďte na náměstí Paternoster Square, které se nachází sever od ní.

Pokud jste na svátky v Londýně, není snad nic vánočnějšího než koledy a půlnoční mše v druhé největší katedrále světa.

Jelikož na vánoční svátky se do Katedrály svatého Pavla v Londýně každoročně vypraví o pár tisícovek návštěvníků více, než si jich katedrála může dovolit bezpečně vpustit dovnitř, bude na náměstí Paternoster umístěna obří plazmová obrazovka, aby se tak svátečních bohoslužeb mohl účastnit každý, kdo se dostaví.

První vánoční bohoslužba proběhne v úterý 23. prosince od 16 hodin a znovu ve stejnou hodinu i na Štědrý den. Začátek půlnoční mše ve středu 24. prosince je 30 minut před půlnocí. Všechny tyto akce budou promítány na obrazovce na Paternoster Square. 

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Adventní Londýn

Prožijte advent v Londýně

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Londýna na téma: Advent

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 5. prosinceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/londynska-katedrala-svpavla-vanocni-koledy/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024