Londýnská katedrála sv. Pavla: vánoční koledy i půlnoční mše v druhé největší katedrále světa

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 3512x

Nic nenaladí na sváteční strunu Vánoc tolik jako koledy a půlnoční mše v druhé největší katedrále světa. Aby se dostalo na všechny zájemce, bude na Paternoster Square obří obrazovka s přímým přenosem.

Vyberte si z našich 56 zájezdů do LondýnaZobrazit zájezdy

Tip pro vás

Chcete-li se vyhnout dlouhé frontě při vstupu do katedrály a přesto se duchovně naladit na vánoční strunu alespoň na chvilku, přijďte na náměstí Paternoster Square, které se nachází sever od ní.

Pokud jste na svátky v Londýně, není snad nic vánočnějšího než koledy a půlnoční mše v druhé největší katedrále světa.

Jelikož na vánoční svátky se do Katedrály svatého Pavla v Londýně každoročně vypraví o pár tisícovek návštěvníků více, než si jich katedrála může dovolit bezpečně vpustit dovnitř, bude na náměstí Paternoster umístěna obří plazmová obrazovka, aby se tak svátečních bohoslužeb mohl účastnit každý, kdo se dostaví.

První vánoční bohoslužba proběhne v úterý 23. prosince od 16 hodin a znovu ve stejnou hodinu i na Štědrý den. Začátek půlnoční mše ve středu 24. prosince je 30 minut před půlnocí. Všechny tyto akce budou promítány na obrazovce na Paternoster Square. 

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 56 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd již 1. únoraURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/londynska-katedrala-svpavla-vanocni-koledy/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AngliePřihlašte se do Newsletteru a cestujte výhodně!

Katalog 2024