Londýnský Halloween: Pojďte se bát do ZOO!

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 22. 1. 2017 • Přečteno 4910x

Nejen krysy, pavouci, netopýři a sovy budou aktéry halloweenské šou, kterou si pro své návštěvníky přichystala londýnská ZOO. Podzimní svátek oslaví všechna zvířata!

4 zájezdy na téma: Festivaly a svátky Zobrazit zájezdy

Opět je tu svátek Halloween, opět jej oslaví i Londýnská zoologická zahrada. A mnozí z jejich chlupatých, opeřených i šupinatých obyvatel jí v tom budou směle pomáhat.

Na návštěvníky ZOO čekají v halloweenském týdnu překvapení přímo ďábelská, která pro ně přichystali ošetřovatelé spolu s jejich zvířecími miláčky.

Chcete se tváří v tvář setkat s krysami, netopýry, pavouky a sovami? Anebo by vás možná zajímala pestrá prohlídka hrůzostrašných a obskurních objektů z historické kolekce Londýnské zoologické společnosti.

Je libo navštívit „soví říši“? Tajemná komnata, osvětlena jen světlem blikající lucerny, se stane místem, kde lidské oko spatří neuvěřitelné noční manévry a dovednosti těchto nočních dravců.

Další z děsivých aktivit je „netopýří jeskyně“. Zkuste si nakrmit nejen netopýry, ale dát jídlo i krysám! Jen ti nejodvážnější zde mohou zažít velmi blízká setkání s hlodavci tohoto druhu.

Halloweenský týden se v londýnské ZOO koná od 25. října do 2. listopadu, denně od 11 do 15 hodin. K obyčejné vstupence se žádný další příplatek neplatí.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Zájezdy na festivaly a svátky

Slavnostní a festivalové

Vyberte si jeden z našich 4 zájezdů na téma: Festivaly a svátky

Zájezdy

Nejbližší volný zájezd odlétá již 12. června

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 33 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 8. květnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/londynsky-halloween-pojdte-se-bat/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024