V Londýně se k premiéře nového filmu objeví padesát soch medvědů

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 21. 1. 2017 • Přečteno 4695x

Po stopách medvídka Paddingtona budou moci návštěvníci Londýna kráčet od 4. listopadu do 30. prosince. Čeká je netradiční stezka legendárního medvědího hrdiny..

Vyberte si z našich 31 zájezdů do LondýnaZobrazit zájezdy

Objevte padesát úžasných soch medvídka Paddingtona, které budou v Londýně od 4. listopadu. Paddingtonova stezka, na které se sochy nacházejí, bude postavena k příležitosti uvedení nového filmu Paddington Bear, jenž má v Londýně premiéru 28. listopadu.

Postavička medvídka Paddingtona je stará už téměř 60 let. Na Vánoce roku 1956 zakoupil jeho tvůrce, spisovatel Michael Bond, malého plyšáka jako dárek své ženě. Pojmenoval ho po nejbližší vlakové zastávce od místa, kde bydleli.

Tak se zrodila legenda o medvídkovi Paddingtonovi, který pochází z dalekých končin Peru, ale bydlí v Londýně, kam přicestoval vlakem do Paddingtonu. Dnes už o něm bylo po celém světě vydáno 35 milionů výtisků knih a přeložen byl do 40 jazyků.

Od 4. listopadu do 30. prosince budou moci návštěvníci Londýna kráčet po jeho stopách. Padesát soch medvídka Paddingtona bude rozmístěno po celém Londýně. Objeví se v blízkosti muzeí, parků, obchodů a jiných památek, které souvisí s londýnským dobrodružstvím medvědího hrdiny. Každá ze soch bude zcela jiná, vytvořena jiným umělcem nebo návrhářem. Kde je tedy přesně naleznete? Podívejte se do plánu Paddingtonovy stezky.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Anglie / Velká Británie (Londýn)

Dotkněte se Londýna

Vyberte si jeden z našich 31 zájezdů do Londýna

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 27. červnaURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/padesat-soch-medvedu-se-objevi-v-londyne/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024