V Římě začíná festival čokolády

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 21. 1. 2017 • Přečteno 2946x

Ochutnávky, kosmetika, relaxační masáže a zábaly, nebo dílny pro děti i dospělé. To vše s jedním společným jmenovatelem: Čokoláda!

Vyberte si z našich 19 zájezdů do ŘímaZobrazit zájezdy

Hořká, mléčná, bílá, s příchutí vanilky či chilli anebo s 90% obsahem kakaových bobů. Římský festival čokolády právě začíná!

Kromě potěšení pro mlsné chuťové buňky tu na návštěvníky čekají i další čokoládová rozmazlování a zážitky. Milovníci čokolády si zkrátka přijdou na své.

Druhý ročník festivalu s názvem Castelli di Cioccolato (Čokoládové zámky) nabídne svým návštěvníkům nejen přehlídku stánků s nejrůznějšími čokoládovými produkty, ale i ochutnávky a čokoládové dílny a workshopy pro děti i dospělé. Nebude tu chybět ani čokoládová kosmetická péče, místo se tu najde i pro čokomasáž.

Festival věnovaný čokoládě a všemu čokoládovému se koná v městečku Marino, v krásné krajině Castelli Romani, asi 20 km jihovýchodně od Říma. Všechny akce budou k mání na dvou místech: Corso Trieste a Piazza S. Barnaba od 10 hodin ráno až dlouho do půlnoci. Od pátku 10. října do neděle 12. října, vstup je pro všechny zdarma.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Itálie (Řím)

Bude to jen váš Řím

Vyberte si jeden z našich 19 zájezdů do Říma

Zájezdy do Říma

Nejbližší volný zájezd odlétá již 4. červenceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/v-rime-zacina-festival-cokolady/Doporučujeme z Itálie

Nejnovější z ItálieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024