Vánoční výzdoba rozzářila londýnskou Oxford Street

Julie Ginzberg Julie Ginzberg, Expert Radynacestu.cz Vydáno 23. 1. 2017 • Přečteno 5962x

Pouliční vánoční výzdoba může být vkusná i nápaditá. Důkazem toho je osvětlení na Oxfordské třídě v Londýně, které můžeme obdivovat od teď až do 4. ledna.

2 zájezdy na téma: Advent – LondýnZobrazit zájezdy

Londýňané mají to štěstí, že mají jednu z nejkrásnějších vánočních výzdob na světě. Minulý týden mohli mnozí z nich vidět na vlastní oči rozsvěcení světel na slavné Oxfordské třídě.

Ceremonie rozsvěcení vánočních světel se v britské metropoli odehrála ve čtvrtek 6. listopadu na Oxford street, naproti nákupnímu domu Selfridges.

Rozsvěcelo se kolem 17. hodiny večerní, takže zbylo ještě dost času na předvánoční nákupy v okolních obchodech, např. oblíbeném Primarku nebo zhlédnutí zábavního programu.

Stejně jako každý rok, ani letos se slavnostní událost neobešla bez živé hudby. Letos na programu bylo i vystoupení hvězd z muzikálu Karlík a továrna na čokoládu.

Vánoční osvětlení na londýnské třídě se zvučným jménem vydrží až do nového roku. Obdivovat jej budeme moci do 4. ledna 2015.

Julie Ginzberg

Julie GinzbergExpert Radynacestu.cz

Adventní Londýn

Prožijte advent v Londýně

Vyberte si jeden z našich zájezdů do Londýna na téma: Advent

Zájezdy do Londýna

Nejbližší volný zájezd odlétá již 5. prosinceURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/vanocni-vyzdoba-oxford-street/Doporučujeme z Anglie

Nejnovější z AnglieZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024