Je to venku! Irský oděvní maloobchod Primark konečně v Praze

Adéla Vavřačová Adéla Vavřačová, Expert Radynacestu.cz Vydáno 1. 8. 2019 • Přečteno 2942x

Se značkou Primark se rozhodně potřebují seznámit všichni, kdo se řídí heslem „Vypadej lépe, zaplať méně“. Nově k tomu budou mít příležitost rovněž v Praze.

6 zájezdů na téma: Nákupy Zobrazit zájezdy

Víte, že…

Primark má své pobočky v Belgii, Irsku, Rakousku, Německu, Portugalsku, Španělsku, Nizozemsku, Francii, USA, Kanárských ostrovech a Spojeném království. Letos v červnu k nim přibyl také obchod ve Slovinsku a v plánu je i otevření prodejny v Polsku.

Za nákupy do Primarku se až doposud jezdilo hlavně do Londýna a do Vídně, to už všichni víme. A pokud se i ve vás probouzí cestovatelská radost spojená s dobrodružstvím výhodných nákupů, tak už jste nejspíš také zaregistrovali, že tento oblíbený maloobchodní prodejce módy brzy otevře svůj první obchod přímo v centru Prahy.      

Čeští zákazníci, kteří si podobně jako nakupující po celém světě oblíbili Primark pro jeho nízké ceny a zároveň módní vzhled oblečení, se svého dlouho očekávaného módního ráje dočkají už v květnu příštího roku.

Na 4 700 metrech čtverečních si v jednotlivých odděleních budou moci nakoupit vše od módního oblečení pro ženy, muže a děti přes (dekorativní) kosmetiku a bytové doplňky až po potraviny.  

Prodejna bude součástí ultramoderní multifunkční budovy označované jako The Flow Building a umístěné na Václavském náměstí (čp. 47, na rohu s Opletalovou ulicí).

Cílem developerské společnosti Flow East, jež má výstavbu budovy na starosti, je stavět chytře, energeticky nenáročně a v souladu s člověkem. Svého závazku docílí mimo jiné využitím inteligentního LED osvětlení, vysoce účinné trojitě zasklené fasády, energeticky úsporných vertikálních dopravních systémů v objektu atd.

A pokud se vám nechce čekat až do roku 2020, můžete s námi ještě letos vyrazit třeba do Primarku u Vídně nebo do Primarku v Londýně.

Adéla Vavřačová

Adéla VavřačováExpert Radynacestu.cz

Jsem sběratelka požitků, zážitků a všeho jedinečného, o čem se v běžných průvodcích většinou vůbec nepíše.

Zájezdy na nákupy

Zažijte nákupní horečku

Vyberte si jeden z našich 6 zájezdů na téma: Nákupy

Zájezdy

Nejbližší volný zájezd odlétá již 10. záříURL stránky: www.radynacestu.cz/magazin/z-dublinu-konecne-az-do-prahy.-irsky-odevni-maloobchod-primark-otevre-moderni-obchod-v-srdci-evropy/Doporučujeme z celého světa

Nejnovější z celého světaZískejte pravidelné tipy na skvělá místa

Přidejte se do klubu a získáte exkluzivní přístup ke skrytým perlám v Evropě i ve světě, které vám představí naše největší cestovatelské osobnosti.

Katalog 2024