Zájezdy pro cestovatele

Volejte +420 608 261 719 Po–Pá: 8–17

Zájezdy pro cestovatele


Volejte +420 608 261 719
Po–Pá: 8–17

Volejte Po–Pá: 8–17 hodin+420 608 261 719

Zdeněk Němec

Se mnou vstřebáte historii, krásu stavebních slohů i dění současné a poznáte místní zvyky i tradice v jejich živé podobě.

Od mládí mám rád historii, zeměpis a zároveň skvostné architektonické památky zasazené do naší kouzelné moravské přírody. Miloval jsem a miluji naše krásná starobylá přemyslovská města jako jsou Znojmo, Brno, Olomouc. Souvislosti našich vládnoucích rodů v Evropě by vás překvapily, někdy pobavily až zarazily.

Když se otevřely hranice, tak jsem se vydal na toulky Evropou jen tak s batohem a dával se do řeči s obyčejnými lidičkami kolem mě. Od nich jsem se učil, jaké jsou místní zvyky a kulinářské speciality... Mimochodem na západě jsou nejštědřejšími Francouzi, ti nešetří hlavně vínem pro žíznivé kolemjdoucí, a na východě Rusové, ti zase vodkou...

Se mnou vstřebáte historii, krásu stavebních slohů i dění současné a poznáte místní zvyky a tradice v jejich živé podobě. Svoji průvodcovskou premiéru v cizině jsem si naplno užil ve Vídni. A protože hraju ochotnicky divadlo, dokážu toho využít i při výkladu tak, aby se nikdo se mnou nenudil.

Napište nám. Ozveme se.

68 pečlivě vybraných cestovatelských zážitků
Osobně prověřeno průvodci!

Tento web vyžaduje používání cookies. Více zde. OK